ManşetMedya

TSYD Başkanı Oğuz Tongsir logo eleştirilerine isyan etti!

TSYD’nin Antalya’da düzenlenen seminerinde TSYD’nin 53 yıllık logosunu değiştirmesi bve yeni logoya bayrak konmaması tartışmalara neden oldu. Spor camiasından bazı isimleri TSYD’yi eleştirmiş başkan Oğuz Tongsir de eleştirilere hak vererek özür dilemişti.

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD), 53 yıllık logosunu değiştirilmesi yeni logoda Türk bayrağının yer almaması ve logoda sadece  futbol topunun kullanılması tepki çekti. Üyelerin logo değişikliğini seminerde öğrenmeleri de bazı üyelerden tepki aldı.

Eleştirilerin devam etmesi üzerine sosyal medya hesabında açıklama yapan TSYD Başkanı Oğuz Tongsir adeta feveran etti. Başkan, özür diledikleri halde tartışmaya devam edenleri art niyetli olmakla suçladı.

tsyd-logo-krizi

İşte Oğuz Tongsir’in o açıklaması:

“Yahu arkadaş. Bir hata yaptik ve TSYD logosuna bayrak koymadık. Antalyada çıktım ve butun üyelerden özur diledim. Hepsi özürümü kabul etti ve alkışladı. Bunu hala uzatanlar, büyütenler, özrümü görmemezlikten gelerek manşete taşıyanlar art niyetlidir.”

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu