Magazin

Tuba Büyüküstün aşkı için mi annesi ile ters düştü?

Oyuncu Tuba Büyüküstün ile annesinin arasında buzlar erimiyor. İkizlerinin babası Onur Saylak ile boşanmasının ardından annesi ile arasının açık olduğu iddia edilen Tuba Büyüküstün’ün yeni aşkına anneden onay çıktı mı? Umut Evirgen ile olan birlikteliği sallantıda mı?

35 yaşındaki ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün 28 yaşındaki işletmeci Umut Evirgen ile bir süredir birlikte… Ancak Büyüküstün’ün annesi Handan Büyüküsktün’ün bu ilişkiye sıcak bakmadığı iddia ediliyor… 5 Haziran 2017 tarihinde Onur Saylak ile boşanmasının hemen ardından yeni bir aşka yelken açan Tuba Büyüküstün zor günler yaşıyor. Posta’da yer alan habere göre Tuba Büyüküstün ve annesi 1 Ekim Pazar günü Erenköy’de gittikleri Divan Restoran’da gergin anlar yaşadı. Hararetli başlayan sohbet sonrası ünlü oyuncu masayı terk etti. Hemen ardından annesi hesabı isteyerek mekandan ayrıldı.

blank

Tartışmanın nedeni tam olarak bilinmemekle birlikte Tuba Büyüküstün ile Umut Evirgen ilişkisi nedeniyle olduğu tahmin ediliyor.  Anne Handan Büyüküstün’ün kızının olaylı başlayan ilişkisine sıcak bakmadığı öne sürüldü. Umut Evirgen, Büyüküstün ile fotoğrafını çeken muhabirlerin fotoğraf makinesini gasp etmiş, bu nedenle 1 ay cezaevinde kalmıştı. Olay basına “Tuba’nın sevgilisi gazeteci dövdürdü” diye yansımıştı.

Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün, 5 Haziran’da ikizlerinin babası Onur Saylak’tan boşanmış, hemen sonra Emirgan’daki gece kulübü ‘Gizli Kalsın’ın sahibi Umut Evirgen ile aşk yaşamaya başlamıştı.Tuba Büyüküstün’ün annesi Handan Büyüküstün’e hem bu sebepten hem de Umut Evirgen’in, Tuba Büyüküstün’ün bir hayranına İstanbul Atatürk Havalimanı’nda çıkışması sebebiyle karşı çıktığı tahmin ediliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu