Yerli Dizi

Tuba Büyüküstün: “Engin Akyürek’le yeniden bir projede olmak isterim”

Koronavirüs salgını nedeniyle pek çok ünlü isim sosyal medya üzerinden sevenleriyle buluşuyor. Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, Youtube hesabından sevenlerinin sorularını cevapladı. Ünlü oyuncu, içinde bulunduğumuzu koronavirüs salgını hakkında da konuştu. Büyüküstün,  ‘Kara Para Aşk’ dizisindeki rol arkadaşı Engin Akyürek ile Beren Saat hakkında açıklamalarda bulundu.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN, SEVENLERİNE YOUTUBE’DAN SESLENDİ

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüse karşı evinden çıkmayan Tuba Büyüküstün, YouTube’da hayranlarının sorularını yanıtladı.

Salgın geçtiğinde yurt dışına çıkarken artık yanına maske ve eldiven alacağını söyleyen 37 yaşındaki oyuncu, “Yurt dışına gidersem kriterim ne olur bilmiyorum ama virüs geçtiği zaman sanırım hepimiz kullanmasak bile yanımıza maske ve eldiven alacağız. Bu dönem bize böyle bir deneyim ve alışkanlık verdi sanırım” dedi.

Tuba Büyüküstün, şiddet gören kadınların durumunu anlatan bir projede yer alıp almayacağıyla ilgili olarak, “Aslında bu derin bir konu, kendi aramızda da konuşuyoruz. Günümüzde kadınlar fiziksel ya da psikolojik şiddete uğruyor. Aslında yanımızda kimse olmadığı için psikolojik şiddeti kimse de görmüyor ama bunu küçümsememek gerek. En az fiziksel şiddet kadar insanın içini çürüten bir şey bu durum. Hadi dikkat çekelim diye yapılacak bir şey değil. Eğer anlatılacak bir konu varsa, yapılır tabii ki” ifadelerini kullandı.

Güzel oyuncu, bir soru üzerine yıllardır kıyaslandığı meslektaşı Beren Saat’i tanıdığını söylerken, yorum yapmaktan kaçındı.

37 yaşındaki oyuncu, 2014-2015’te yayınlanan ‘Kara Para Aşk’ dizisindeki rol arkadaşı Engin Akyürek’le bir projede tekrar oynamak istediğini açıkladı.

Büyüküstün, “Bir dönem üniversitelerde bile incelenmişti o iki karakterin arasındaki durum. İlişki açısından çok gerçekçi görünüyor, etkileyici diye. Engin ile tekrar oynamak isterim tabii ki.” dedi.

Şu sıralar YouTube’a ağırlık veren Tuba Büyüküstün kendi kanalından yaptığı röportajlarla da dikkat çekiyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu