Yerli Dizi

TUBA BÜYÜKÜSTÜN HAYRANLIĞI SINIR TANIMIYOR

tuba-buyukustun

Destekten TR

Hayran kitlesinin fazlalığı ve dinamizmiyle de dikkatleri çeken güzel oyuncu Tuba Büyüküstün şu sıralar dizi projelerinde boy göstermiyor. Ama ünlü oyuncunun geçmişte oynadığı diziler popülaritesini daha da artırmaya fazlasıyla yetiyor. Ünü Türkiye sınırlarını çoktan aşan Büyüküstün’e özellikle Arap ve Ortadoğu coğrafyasından büyük ilgi var.
Oyuncu Tuba Büyüküstün, rol aldığı dizilerle Arap dünyasını ve Ortadoğu’yu fethetmeyi sürdürüyor.

Destekten TR

DAHA ÖNCE DİZİLERLE ARAPLARIN GÖNLÜNÜ FETHETMİŞTİ

Destekten TR

Ihlarmurlar Altında ve Asi gibi dizilerinin Ortadoğu ülkelerinde yayınlanmasının ardından bölgenin yıldızı olan Tuba Büyüküstün, yeni bir reklam filmiyle ününe ün kattı.

Daha önce de Kıvanç Tatlıtuğ ile Arap bir parfüm firmasının reklamlarında boy gösteren ünlü oyuncu, şimdilerde ise bir şampuan firmasının reklam filmiyle bölgede adından söz ettiriyor.

Aynı firma için ülkemizde de kamera karşısına geçen Tuba Büyüküstün’ün Ortadoğu için çektiği reklam, Arapça alt yazıyla televizyonlarda yayınlanıyor. Bu reklam sayesinde Araplar’ın ilgisini arttıran Tuba Büyüküstün, bölgedeki birçok firmadan teklif alıyor

Bir süredir Pantene isimli şampuan markasının yüzü olan Büyüküstün, markanın Arap dünyası için hazırladığı reklamda güzelliğiyle dikkat çekiyor. Kısa süre önce yayınlanmaya başlanan reklamda Tuba Büyüküstün, bir ses yarışmasının jüri üyesini canlandırıyor.

MBC kanalında yayınlanan ‘The Voice’ yarışmasının dekoru ve konsepti örnek alınarak yapılan reklam çekiminde Büyüküstün, dört jüri üyesinden biri olarak izleyici karşısına çıkıyor.

sabah.com.tr

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR