Sinema

Tuba Büyüküstün International Filmmaker Festivali’nde “En İyi Kadın Oyuncu” ödülüne aday

Oynadığı dizilerle hem Türkiye’den hem de dünyanın pek çok ülkesinden önemli bir hayran kitlesine sahip olan güzel oyuncu Tuba Büyüküstün, bu kez de Endonezya medyasının gündemindeydi.

En son oynadığı ‘Kara Para Aşk’ dizisiyle hayran kitlesini daha da büyüten Tuba Büyüküstün, en son International Filmmaker Festivali’nde ‘En iyi Kadın Oyuncu’ adaylığına aday gösterildi.

Londra’da düzenlenecek olan törende Tuba Büyüküstün, ‘Orman’ filminde göstermiş olduğu performansıyla yarışacak. Güzel oyuncunun bu başarısına Endonezya basınında geniş yer verildi. Ülkede bulunan basın organları, oyuncunun Kara Para Aşk’ta canlandırdığı Elif karakteriyle ilgili bölümlerden hatırlatmalar yapıldı.

Büyüküstün’ün En İyi Kadın Oyuncu ödülüne aday olduğu Orman filminde güzel oyuncuya Muhammet Uzuner, Selim Bayraktar, Mustafa Uğurlu ve Mavi Mercan gibi oyuncular eşlik ediyor.

15 dakikalık “The Jungle” (Orman) isimli filmin müziklerini Uygur Yiğit’in yaptığı filmin yazar ekibinde Büyüküstün’ün eşi Onur Saylak ve Doğu Akal’ın yanı sıra edebiyat dünyasından tanınan  Hakan Günday da yer alıyor. Filmde Suriye’deki savaştan kaçan Ömer’in hikâyesi anlatılıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu