Dijital PlatformlarYerli Dizi

Tuba Büyüküstün ve Murat Boz’un yer aldığı Netflix dizisi Zeytin Ağacı ne zaman izlenebilecek?

Netflix, üç arkadaşın geçmişin yüklerinden kurtularak özgürleşmelerinin hikayesinin anlatıldığı Zeytin Ağacı’nın fragmanını ve görsellerini paylaştı.

Zeytin Ağacı, 28 Temmuz’da tüm dünyayla aynı anda Netflix’te izlenebilecek. Yapımcılığını OGM/Onur Güvenatam’ın üstlendiği oyuncu kadrosunda Tuba Büyüküstün, Seda Bakan, Boncuk Yılmaz, Murat Boz, Fırat Tanış, Serkan Altunorak, Rıza Kocaoğlu gibi oyuncuların yer alıyor. Dizinin yönetmenlik koltuğunda ise Burcu Alptekin oturuyor.

ZEYTİN AĞACI DİZİSİNİN KONUSU:

Yakın arkadaşlar şehirden Ayvalık’a yolculuğa çıkarlar. Aslında geçmişlerinden, seçtikleri geleceğe doğru yola çıktıklarından habersizlerdir.

Ada (Tuba Büyüküstün), Sevgi (Boncuk Yılmaz) ve Leyla (Seda Bakan)’nın üniversitede başlayan arkadaşlıkları yıllar içinde en zor zamanlarında bile onlara güç veren bir dostluğa dönüşmüştür. Ada, başarılı bir genel cerrah, Sevgi de hırslı bir avukattır. Leyla ise ikisinin aksine çalışıp kariyer yapmamıştır. Eşi ve oğlu ile rahat bir yaşam sürmektedir. Ancak bu üç kadının aralarındaki güçlü bağ Sevgi’ye kanser teşhisi konduktan sonra en büyük sınavını verir. Sevgi, Ada’nın istediği gibi hastaneye yatmak yerine bambaşka bir umudun peşinden gider. Leyla’dan kendisini Zaman (Fırat Tanış) isimli gizemli bir adamı bulmak için Ayvalık’a götürmesini ister. Sevgi’yi bu kararından döndüremeyeceklerini anlayınca da çaresizce hep birlikte yola koyulurlar.

Henüz bilmedikleri şey, bu yolculuğun hayatlarını tamamen değiştireceğidir. Sevgi’nin başlattığı bu arayış, sadece onun değil Ada ve Leyla’nın da yaşamında beklenmedik olaylara neden olacaktır.

ZEYTİN AĞACI KÜNYE:

Yapımcı: Onur Güvenatam

Yaratıcı / Yazar: Nuran Evren Şit

Yönetmen: Burcu Alptekin

Oyuncular: Tuba Büyüküstün, Seda Bakan, Boncuk Yılmaz, Murat Boz, Fırat Tanış, Serkan Altunorak, Rıza Kocaoğlu, Füsun Demirel, Umut Kurt

Yapım şirketi: OGM

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu