Magazin

Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak ayrılık iddiaları yine gündemde!

Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak’ın 2010 yılında ATV’de yayınlanan Gönülçelen dizi setinde başlayan aşkları 2011 yılında nikah masasında evlilik ile taçlanmış ancak geçtiğimiz yılın ilk aylarından beri çiftin boşanacaklarına dair iddialar sık sık gündeme gelir olmuştu. Yine son günlerde çiftin ayrılacağına dair ciddi duyumlar alındığı iddia ediliyor. Son olarak Renkli Sayfalar sunucuları konuyla ilgili bir gelişmeyi izleyenlerine şöyle duyurdu.

Hürriyette konu ile ilgili yer alan habere göre; 2011 yılında evlenen ünlü çiftin boşanma kararı aldığı, Renkli Sayfalar programında ünlü oyunculara mesaj atıldğı ancak herhangi bir yorumda bulunmadıkları belirtiliyor.

İlk çatlak sesleri 2015 yılında duyulmaya başlanmıştı!

İkiz çocukları olan Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak çifti ile ilgili ayrılık haberleri ilk kez  2015 yılında duyulmaya başlanmıştı.

Onur Saylak’ın Rüzgarın Kanatları filminde Rus rol arkadaşı Olga ile yakınlaşma sahnelerinin ve ardından Rus oyuncu Soyfya Khandamirova’nın gazetecilere “Onur Saylak ile sevişme ve öpüşme sahnelerimi gerçekti ve biz birbirimizden elektrik aldık,” şeklinde demeç vermesi iddiaları güçlendirmişti. Güzeller güzeli Tuba Büyüküstün ise bu sözlere cevaben Instagram hesabından

“Sevgili arkadaşlar çıkan haberlerden yeni haberim oldu. Genelde bir şey söylemem ama bu sefer iş çok büyümüş galiba ben size bu konuda şöyle bir şey söyleyebilirim: Yok öyle bir şey!” açıklamasını yapmıştı.

Onur Saylak ise konuyla ilgili olarak gazetecilere “Gülünüz geçiniz” demekle yetinmişti.

Şimdi gözler ünlü çift cephesinden gelecek bir açıklamada.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu