Magazin

Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak’tan İbrahim Kutluay haberine jet cevap

Bugün magazin medyasında Tuba Büyüküstün’ün eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay’la aşk mı yaşıyor şeklindeki haber dikkatlerden kaçmadı. Haber siteleri kaynağı belli olmayan bu habere adeta balıklama atladı. Tuba Büyüküstün ve eşi Onur Saylak’tan sözkonusu haberle ilgili jet hızıyla cevap geldi.

Ünlü ikili sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklama ile haberi yalanladılar. Hatta yalanlamakla kalmayıp haberin iftira içerdiğini ifade ettiler.

Ünlü çiftin yaptıkları kısa açıklama şöyle:

“Aile jhayatımızın mahremiyetine saygı duyulmaksızın yapılan haberler yalan ve iftira içermektedir. Bu asılsız haber akışıyla ilgili gerekli yasal işlem başlatılmıştır. Kamuoyunu bu şekilde meşgul etmekten rahatsız ve üzgünüz”

Tuba Büyüksütün’le ilgili magazin medyasında çıkan haberlerde ünlü oyuncunun eşi Onur Saylak’tan yasak aşk yaşadığı iddiasıyla ayrılacağı bilgisine yer veriliyordu.

 

 

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı