Magazin

Tube Büyüküstün’ün sevgilisine iddianame şoku…

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün’ün sevgilisi işletmeci Umut Evirgen’in Emirgan’daki mekanı ‘Gizli Kalsın’a giden iş adamı arkadaşı Ali Akın’ı darp ettiği gerekçesiyle hakkında soruşturma açılmıştı. Yürütülen soruşturma sonunda Umut Evirgen ve korumaları hakkında iddianame düzenlendiği haber veriliyor.

Sabah’ın haberine göre ikili arasında çıkan kavga sonucunda burnu kırılan Ali Akın, Umut Evirgen hakkında suç duyurusunda bulundu.

Tuba Büyüküstün’ün sevgilisi Umut Evirgen hakkında soruşturmaAli Akın, hastane polisine verdiği ifadesinde, Umut Evirgen ile Emirgan’da bulunan ‘Gizli Kalsın’ isimli mekanda birlikte oturduklarını ve Evirgen’in kendisine içki ısmarlamasını istediğini söyledi.

İş adamı Evirgen’in isteğini yerine getirerek arkadaşına içki ısmarladı. İkili arasında devam eden sohbet sırasında iddiaya göre Evirgen, Ali Akın’a sebepsiz yere küfür etmeye başladı. Arkadaşının şaka yaptığını düşünen Akın tepki vermeyince ünlü işletmeci sinkaflı sözler kullanmaya devam etti. Bunun üzerine mekanı terk eden iş adamı bir süre sonra Umut Evirgen’in yanına tekrar geldi.

Tuba Büyüküstün’ün sevgilisi Umut Evirgen hakkında soruşturmaAli Akın Umut Evirgen’e kendisine haksız yere neden küfür ettiğini sorunca bu kez daha sert cevaplarla karşılaştı. İkili arasında devam eden tartışmaya Evirgen’in 5 koruması da dahil olanca iddiaya göre korumalar tarafından yere yatırılan Akın’a Evirgen tarafından defalarca yumruk atıldı.

Tuba Büyüküstün’ün sevgilisi Umut Evirgen hakkında soruşturmaAldığı darbeler karşısında travma geçiren iş adamı hastaneye kaldırıldı. Hastanede tedavi altına alınan iş adamının kafasının çeşitli yerlerinden hasar aldığı ve burnunun kırıldığı belirlendi.

Olayla ilgili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı. Yürütülen soruşturma sonunda Umut Evirgen ve korumaları hakkında iddianame düzenlendi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu