SurvıvorTelevizyon

Tubistler ekran başına, Survivor Tuğba Özay Survivor Panorama’da

Uzun süredir durağan olan popülaritesini bir kez daha zirveye tırmandırmaya başaran Tuğba Özay, Survivor 2016’da duruşu ve stratejileri ile bir kez daha gönülleri fethetmeyi başardı. Geçtiğimiz hafta birleşme partisi öncesi Survivor2016 yarışmasından elenen Tuğba Özay bugün canlı yayında Survivor Panaroma’ya konuk oluyor. Survivor Panorama canlı izlemek için haberimizi okumanız yeterli. Tubistler ekran başına!

Destekten TR

Survivor Panorama’da milyonların gönlünü fetheden ve özlü sözleri, saygı sınırını aşmadan kişilerle tartışma şekli ile bambaşka bir Tuğba Özay profili çizen Tuğba Özay bugün TV 8’de soruları yanıtlayacak ve Survivor2016’da ekrana yansımayan gerçekleri anlatacak.

Destekten TR

SURVIVOR PANORAMA CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Destekten TR

Tuğba Özay ada hayatının bilinmeyenleri, hissettiklerini, Nagihan ile yaşadıklarını, adada insanların tavırlarının neden değiştiği hakkındaki soruları bakalım nasıl cevaplandıracak. Ada dönüşü çok sevdiği yavru köpeğinin de öldüğü haberini alan Tuğba Özay bugün canlı yayında hayranları olan Tubistlerle teselli olacak.

Tuğba Özay gerek performansı gerekse psikolojik anlamda duruşu ile Survivor yarışmasının sadece bedeni bir yarışma olmadığını, bunun için çelik gibi sinirlere ve dimdik bir duruş sergilemesi gerektiğini her fırsatta vurguluyordu ve kendi söylediklerine uygun davranan ender yarışmacılardan biri olarak da hafızalara kazındı.

Adaya sonradan katılan Semih ile çok yakın arkadaş olan ve Semih ile gerçekten de duruşları paralellik arz eden Tuğba Özay açık açık da favorisinin Semih olduğunu belirtmekten kaçınmıyor. Tuğba Özay adaya veda ederken de ilk önce Semih Öztürk’e sarılmıştı. Semih Öztürk de iletişim ödülünün ardından Tuğba Özay’a videodan selam yollamıştı.

Tuğba Özay adada en çok kimi özlüyor sorusunun da yanıt bulacağı programda, hafta içi her gün Survivor adası masaya yatırılıyor ve seyircilerle etkileşimli olarak kritikler yapılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR