Magazin

Tuğba Ekinci bu kez Deniz Çakır’a yürüdü: ‘..psikopat sanıyorsa kendini..’

Ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci’nin bu seferki hedefi 6 türbanlı kadına “Burada ne işiniz var, Arabistan’a gidin” diyen ünlü oyuncu Deniz çakır vardı. Ekinci, sosyal medya hesabından Deniz Çakır’a fena yürüdü. Ekinci, Deniz Çakır’a “hayrola memleketi ayıklamak sana mı kaldı” diye sordu.

“UÇMADAN GEL!”

Tuğba Ekinci’nin sosyal medya üzerinden ünlü isimlere yönelik yaptığı açıklamaları biliniyor. İşte Ekinci, bu bilindik açıklamalarından birisini dün bir kafede türbanlı kadınlara hakaretamiz çıkışta bulunan oyuncu Deniz Çakır’a yaptı.

Tuğba Ekinci söz konusu olayla ilgili Deniz Çakır için şu açıklamayı yaptı:

“Fazla tanımıyorum psikopat sanıyorsa kendini ona en fiyakalısından hanımağa yaparım oynadığı dizide Temizlikci yi canlandırsaydım demek zorunda kalır .). Bikini şort daha çok yakışıyor sana hayırdır doğruysa sanamı kaldı ayıklamak memleketi Deniz Çakmaktaş kapalıda açıkda Müslüman Türk vatandaşımız .Ailesi kimse alsın ilgilensin kızıyla alkolü taşıyamıyorsan içmiyceksin veya da menejerine beni akla çalışması yap demiyceksin altı üstü oyuncusun rolünden ben çıkartırım seni, ortak dostlarımız oldu zaman zaman sor adresi gösterirler adresim belli gel istedigin zaman uçma dan gel .)”

blank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu