Magazin

Tuğba Ekinci, Can Yaman fırsatını es geçmedi

Ünlü isimlere yaptığı sert ve keskin yorumlarla adından söz ettiren Tuğba Ekinci, bu kez de Can Yaman üzerinden adından bahsettirmeyi başardı.

Erkenci Kuş setinde Can Yaman’ın bir hayranına uyguladığı iddia edilen darp olayı şarkıcı Tuğba Ekinci’nin de gündemindeydi. Ünlü isimler üzerinden yaptığı yorumlarla gündeme gelmeye çalışan Ekinci, Can Yaman’ın olayını es geçmedi. Tuğba Ekinci, Can Yaman’a sosyal medya hesabından yaptığı ilginç yorumla yine adından söz ettirmeyi başardı.

Erkenci Kuş dizisinin başrol oyuncusu Can Yaman’ın, çekimleri izleyen bir izleyiciye sinirlenerek elindeki fotoğraf makinesini fırlattığı ve makinenin de yardımcı oyuncunun başına gelerek apar topar hastaneye kaldırıldığı iddia edildi.

Ancak şarkıcı Tuğba Ekinci, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda yakışıklı oyuncuya demediğini bırakmadı. Ekinci, bozuk Türkçesiyle yazdığı paylaşımında ünlü oyuncu Can Yaman için “senden 20 tane var, akıllı ol” diye yazdı.

İşte Tuğba Ekinci’nin Can Yaman yorumu:

“SENDEN 20 TANE VAR AKILLI OL

“Beni iyi tanı; unutma sözlerimi, kimin çocuğusun bilmiyorum aileni tanımam çok şımarıksın ne oldum delisi senden iyi, babandan dayak yememişsin, daha önce de kıza bardak attın, şimdi de bu şekildesin yazık o boya posa bu ülke sana para kazandırıyor .Jön falan da değilsin erkek adam saçı röfleyle gezmez bu senaryodan sonra da yemez bu saçın başka senaryolarda bir halta da benzemiyorsun röflesiz, senden 20 tane var akıllı ol etraf saf küçük kızlardan ibaret değil can oğlum.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu