Magazin

Tuğba Ekinci Hülya Avşar’ın rolünü istemedi

Tuğba Ekinci daha önce Hülya Avşar’ın oynamış olduğu Berlin in Berlin’in devamı niteliğindeki film için gelen teklifi kabul etmedi. Ünlü yönetmen Sinan Çetin “New York in New York” filmi için Hülya Avşar’ın oynadığı Dilber karakteri rolünü Tuğba Ekinci’ye teklif etti. Filmde erkek arkadaşı da rol alacak olan Ekinci Hülya Avşar’ın rolünü neden istemedi?

Sinan Çetin’in yeni filmi New York in New York için çalışmalar devam ediyor. Daha önce Berlin in Berlin’de başrol oyuncusu olan Cem Özer’in canlandırdığı Mürtüz karakteri için Tuğba Ekinci’nin oyuncu sevgilisi Ahmet Yıldırım’ı kadrosuna katan Çetin, Hülya Avşar’ın Dilber karakteri için ise Tuğba Ekinci’ye teklif götürdü. Ancak Ekinci teklifi geri çevirdi.

blank

Tuğba Ekinci’ye sevgilisinden izin çıkmayınca…

Filmin başrol oyuncusu ve aynı zamanda Tuğba Ekinci’nin gerçek hayatta sevgilisi olan Ahmet Yıldırım filmde cesur sahneler olduğunu okuyunca Tuğba Ekinci’ye izin vermedi. Tıpkı Hülya Avşar’ın ki gibi, benzer bir sahnenin daha yeni filmde de olacağını öğrenen Yıldırım, sevgilisinin filmde yer almasına çıktı. Sevgilisinin tepkisinden çekinen Tuğba Ekinci de filmde oynamayı kabul etmedi. Ekinci konuyla ilgili olarak “Erkek arkadaşımla üç buçuk yıldır beraberiz. Ona ve ailesine olan saygımdan olgunlukla karşıladım. Ahmet’in kalbini ve düşüncelerini samimi buluyorum.” açıklamasnı yaptı.

Berlin in Berlin filmi Türkiye’ye yurt dışından ilk defa En iyi kadın oyuncu ödülünü getirmişti. Şu an İstanbul’daki çekimleri tamamlanan New York in New York adlı yeni filmin geri kalan kısmının New York’ta çekileceği belirtiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu