Televizyon

Tuğba Ekinci: “Tarkan’ın hareketleri iğrenç!”

Geçtiğimiz günlerde Tarkan, arabasında Sezen Aksu’nun yeni albümünün bir şarkısını dinlerken çektiği videoyu Instagram ‘da paylaşmış albümü ne kadar beğendiğini sosyal medya hesabından paylaştığı video ile belli etmişti. Tarkan, çektiği videonun altına “Çok iyi geldin bize kraliçem. ‘Biraz Pop Biraz Sezen’ şahane. Sen iyi ki varsın. Love you” notunu yazmayı da ihmal etmemişti. Kanal D’de Renkli Sayfalar’a katılan Tuğba Ekinci ise Tarkan’a yine yaptı yapacağını…

“BU HAREKETLERİ ERKEK ARKADAŞIM YAPSA TERK EDERİM!”
Geçmişte troll tavırlarıyla dikkat çeken Ekinci ortamı bulmuşken yine rahat durmadı. Programda, Tarkan’ın hesabından paylaştığı videolu yorumu nasıl bulduğu sorulan Tuğba Ekinci, “Bu yaştan sonra yaptıkları gitmiyor. Ben Tarkan dinleyicilerinin rahatsız olacağını bile bile bastıra bastıra söylüyorum. Tarkan’ın bu hareketleri bana göre iğrenç. Böyle hareketler yapmasını bir erkeğe yakıştıramıyorum. Bu ne abi ya… Ben şuan bu hareketleri erkek arkadaşımdan görsem terk ederim. Böyle erkek mi olur derim. Bu çok saçma, bunlar hakaret değil. Bana da iğrenç diyebilirler. Kaç yaşına gelmiş, hareketlere bak. Bu hareketleri orta yaşlı kadınlara da yakıştıramıyorum” diye konuştu.


Tuğba Ekinci’den Tarkan’a sert sözler!

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu