Magazin

Tuğba Ekinci’den Cem Yılmaz’a içkili paylaşım tepkisi: Hayretsin Cemcik!

Cem Yılmaz, geçtiğimiz günlerde Netflix benzeri platformlara RTÜK denetiminin gelmesine ilginç bir tepki koymuş ve rakı içtiği bir videoyu paylaşmıştı. Cem Yılmaz, yine içki masasında çekilen bir fotoğrafıyla gündemde. Şarkıcı Tuğba Ekinci, içki kadehleriyle sosyal medyada arzı endam eden Cem Yılmaz’a sosyal medya instagram hesabından ilginç bir tepki gösterdi.

İÇKİ KADEHLERİNİ ABARTTI

Cem Yılmaz’ın ağabeyi Can Yılmaz’la içki masasında paylaşılan fotoğrafı kullanan Ekinci Cem Yılmaz’a duygu bozukluğu yaşayan bipolar göndermesi yaptı. “Alkol şişeleri dizmek nedir ergen gibi” diye yazan Ekinci, bu durumun cenazede gülmekten farksız olduğunu dile getirdi.

İşte, Tuğba Ekinci’nin Cem Yılmaz’a yönelik dikkat çeken ifadeleri:

Duygu bozuklugu olan bipolar hastalarına yakın kişilikleri ciddiye almayın zaten içlerinde 50 karakter var dır öyle olmasa çok kataktere giremez mizah yapamaz. Kendilerini farklı sanarlar çoğu da ilaç bağımlısıdır. Toplumsal siyasi konular bu tip insanların anlayacagı konular değildir. Alkol şişeleri dizmek nedir ergen gibi .) ne özgürlükle nede siyasetle Alakası var bu artistlik lerin sadece alkolik gençlik oluna gelir yazık . Hergün şişe koyuyor sun hayretsin Cemcik yalnışsın . Cenazelerde gülmen gibi şeyler bunlar )

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu