Magazin

Tuğba Ekinci’den dikkat çeken Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan paylaşımı…’Gemiyi ilk terk eden fareler…’

Tuğba Ekinci, sosyal medya Instagram hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan'la ilgili dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafını paylaşan Ekinci, fotoğrafı flaş bir mesajla paylaştı.

Ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci, sosyal medya Instagram hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın fotoğrafını paylaşan Ekinci, fotoğrafı flaş bir mesajla paylaştı.

GEMİYİ TERK EDEN FARELER BENZETMESİ YAPTI

Hükümete yakın duran sanatçılara sitem eden Ekinci, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yakın gibi duran kimi ünlülerin Erdoğan’ı desteklemediklerini ileri sürdü. Ekinci’nin, söz konusu sanatçıları gemiyi ilk terk eden farelere benzetmesi dikkatlerden kaçmadı.

Ekinci, paylaşımında “Gemiyi ilk terkeden fareler sanatçılarınız oldu yanınızdan ayrılmayan bunca yıl ekmeğinizi yiyen ayrıca düğünlerinde sizi şahit gösterenler bir satır yanınızda olamadılar ve partinizden bahsetmediler .Sayın Cumhurbaşkanı @rterdogan Şükran’larımı diliyorum.” diye yazdı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu