Magazin

Tuğba Ekinci’den M. Ali Erbil çıkışı… Altın Kelebek Ödülleri’ni suçladı

Şarkıcı Tuğba Ekinci, zaman zaman ortaya koyduğu çıkışlarla dikkat çekmeyi başarıyor. En son Ahmet Kural ve Sıla arasında geçen darp davasındaki sözleri olay olan ve Ahmet Kural’dan yana tavır takınan Tuğba ekinci bu sefer de yoğun bakımda zor zamanlar geçiren ünlü şovmen M. Ali Erbil ile ilgili çıkışıyla dikkat çekti. Tuğba Ekinci, M. Ali Erbil’in uzun yıllar Kanal D ve Hürriyet gurubuna çalıştığı halde Altın kelebek Ödülleri’nde adının geçmemesini eleştirdi.

EKİNCİ’DEN ‘M.ALİ ERBİL’E VEFASIZLIK YAPILDI’ ÇIKIŞI

Sosyal medya hesabından M.Ali Erbil’in Çarkıfelek yarışmasında  çekilmiş fotoğrafını paylaşan Tuğba Ekinci, yaşanan olayı vefasızlık olarak değerlendirdi.

Ekinci M. Ali Erbil ile ilgili paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Yıllarca hürriyet grubuna Kanal D ye çarkıfelekle hayat verdi, para kazandırdı . Kelebek ödül töreninde bir portre resmi çıkmadı .Kimsede onu hatırlatmadı benim ülkemde neden insanları kaybettiğimizde degeri biliniyor, üstünden prim yapılıyor , binlerce hayranı iyileşmesini bekliyor ve ailesi tabiki ! Kimseyi suçlamak istemiyorum böylesine Kanal D için büyük bir değerin gözden kaçdıgını düşünmek istiyorum . Keşke ben söyleseydim yöneticilere galiba Tarkan gelmedi bu sene diye üzüntüden düşünemediler . Ah benim kaygan zeminli yalan dolan sanat camiam hepinize aferim.(vefa)”

İşte Tuğba Ekinci’nin dikkat çeken M. Ali Erbil paylaşımı:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu