Magazin

Tuğba Ekinci’den sonra Ahmet Kural’a bir destek de Nilgün Bodur’dan

Nilgün Bodur, yeni açıklamalarıyla gündemde. Son zamanlarda medyada adından sıkça bahsetmeyi başaran bir isim olarak dikkat çeken yazar Nilgün Bodur bu kez de Sıla’nın savcılık şikayetiyle ile sıkıntılı günler geçiren ünlü oyuncu Ahmet Kural’a verdiği destek ile gündemde. Bodur, “Ahmet Kural’ı linç etmemek gerek” diye konuştu.

AHMET KURAL’I LİNÇ ETMEMEK GEREK

Nilgün Bodur, Sıla-Ahmet Kural kavgasıyla ilgili ilginç açıklamalarda bulundu. Bodur, “Sıla’nın uğradığı şiddet karşısındaki tavrını çok doğru buldum. Ancak diğer tarafı da linç etmemek gerek. Öfke kontrol sorunu vardır. Yaptığını doğru bulmuyorum ancak sanatına saygı duyuyorum. Düzelebilir, tedavi olabilir. Kadın sesini çıkarırsa karşısındakinin düzelmesine imkan tanımış olur” diye konuştu.

TUĞBA EKİNCİ’YE ÇOK SİNİRLENDİM

Bir AVM organizasyonunda kalabalık bir kitleye konuşan Nilgün Bodur, şarkıcı Tuğba Ekinci’nin “İstemeyen kadın şiddet görmez” sözlerine çok sinirlendiğini söyledi. Nilgün Bodur, “Kim şiddet görmek ister ki? Ben ayrılmak istediğim için şiddet gördüm” diye konuştu.

ÖZLEM ŞAHİN’İN YERİNDE OLSAM ARDA TURAN’A KENDİM CEVAP VERİRDİM

Bir soru üzerine Arda Turan-Berkay kavgası ile ilgili de konuşan Nilgün Bodur, “Berkay’ın eşi Özlem Hanım’ın yerinde olsam Arda’ya kendi cevabımı verirdim. Paylaşacaksam da eşimle eve gidince paylaşırdım. Alkollü ortamda söylenen iki cümlenin sonuçları bu kadar ağır olmazdı. Kavga da basına yansımaz, rezil olunmaz” açıklamasında bulundu.

ŞAHAN GÖKBAKAR BENİ İNCİTTİ

Komedyen Şahan Gökbakar’ın bir video çekerek kendisini taklit etmesiyle ilgili de konuşan Bodur, “Şahan taklidimi yaptı, videosunu like’ladım. Ama beni biraz incitti. Sefa Doğanay’ın taklitlerini daha çok seviyorum. Çünkü o daha sevgiyle incitmeden yapıyor” diye konuştu.

KADINLAR EVLİ ERKEKLERE YAZIYOR

Erkeklerden çok kazık yediğini itiraf eden Nilgün Bodur, “Beni erkeklere karşıymışım gibi görüyorlar ancak kadınlara daha çok kızıyorum. Eskiden nişanlı ya da evli erkeklere dönüp bakmazdık. Şimdi kadınlar evli adamlara öyle şeyler yazıyorlar ki adamlar aklında yokken bile aldatıyor” dedi.

Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen söyleşide Nilgün Bodur, ziyaretçilerin merak ettiği tüm soruları içtenlikle yanıtladı.

ŞİDDET GÖRÜRKEN MUTLULUK POZU VERİYORDUM

Sosyal medyadaki mutluluk pozlarına aldanılmaması gerektiğini söyleyen Nilgün Bodur, “Ben de şiddet görürken el ele fotoğraf çektiriyordum. El ele gördüğünüz herkesi mutlu sanmayın” diye konuştu.

ARZUM ONAN EGOLARINDAN SIYRILMIŞ

Ünlü çiftlerin ego nedeniyle ilişkilerini yürütemediğini dile getiren Bodur, “Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ çok uyumlu bir çift. Arzum Onan egolarından sıyrılmış, Mehmet Aslantuğ da eşine çok değer veriyor. Bergüzar Korel ve Halit Ergenç de ilişkilerini çok doğru yönetiyor.” dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu