MagazinSurvıvorTelevizyon

Tuğba Özay dedikodusunu yaparken bastığı Nagihan’ı sildi

İnsanın en ilkel haline dönüş şartlarının oluşturulduğu Survivor programında “Çıkar ilişkileri; dostluğun da sevginin de önüne nasıl geçer?” sorusunun gerçek insanlar tarafından an be an ekrana yansımasını analiz edebilmek mümkün. Bu örneklerden en belirgini ise Tuğba Özay ve Nagihan dostluğu.

Dün gece yaşanan konseyin ardından Nagihan ile Tuğba Özay arasındaki ipler tamamen koptu. Nagihan’ı ateş başında yeni ittifak kurduğu arkadaşlarıyla dedikodu yaparken yakalayan Tuğba Özay, Nagihan’ın “2 aydır Tuğba’nın beni övmesinden bıktım.” sözlerini duyunca da şoke oldu. Nagihan’ın ateş başında kendi dedikodusunu yaparken yakalayan Tuğba Özay’ın tepkisini sadece ateşe tükürüp arkasını dönüp giderek yaptı. Nagihan’ın sürekli güçlü olanın yanında yer olma çabasıyla strateji değiştirmesini değerlendiren Tuğba Özay, artık onun arkadaşı ve dostu olmadığını Acun Ilıcalı’ya dün geceki konseyde ifade etti.

Tuğba Özay, Nagihan için herkesi karşısına aldığını, kendisini ilgilendiren ilgilendirmeyen, kişisel hiçbir sorunu olmayan olaylarda bile Nagihan’ı desteklediğini buna rağmen Nagihan’ın onları sırtından vurduğunu ifade etti.

Nagihan Acun Ilıcalı’dan söz ederek kendisinin staretejik davrandığını, survivor şampiyonu olmak istediğini ve teklifin kendisine Atakan’dan geldiğini söylemesi üzerine Yunus Günçe “Bonservisinle birlikte mi seni aldı?” şeklindeki sorusuna şaştı kaldı.

Tuğba Özay “Survivor’da adam satmadım”

Nagihan’ın adam sattığını açık açık ifade eden Tuğba Özay, özellikle Nagihan’ın “Ben güçsüz olanları eleme derdindeyken, Yunus da kalktı bizim tarafa geldi. Ben Tuğba’yı sırtımda taşıdım, Yılmaz’ı taşıdım bir de Yunus’u mu taşıyacağım?” şeklindeki sözlerine Tuğba Özay çok sinirlendi ve “Eğer ben Kıbrıs’a gidersem dimdik tek başıma Tuğba Özay olarak giderim, buna da halkımız karar verir, adada durmak için eğilip bükülmem. Haddini bil sen beni kimse sırtına taşıyamaz!” şeklinde cevap verdi. Ada konseyinde psikolojik savaşın, etap yarışlarının da önüne geçtiği görülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu