Televizyon

Tuğba Özay’a göre Survivor’u kazanacak isim…

Tuğba Özay, Survivor yarışmasına ilişkin çarpıcı açıklamalar yaptı. Tuğba Özay, Nagihan’ın güçlü bir yarışmacı olmasına karşın Survivor’u neden kazanamayacağını söyledi.

Mesut Yar’ın kanal D’de yayınlanmaya başlayan Burada Laf Çok’un bugünkü program konuklarından biri de Tuğba Özay’dı.

TUĞBA ÖZAY’A GÖRE SURVIVOR’U KİM KAZANIR?

Survivor’da aç kalınması durumunun gerçek olduğunu dile getiren Özay, “sanmasınlar ki orada kamera arkasında yemek veriliyor. Hiç öyle bir durum yok. Resmen aç kalıyoruz.” diye konuştu.

Mesut yar’ın “sence Survivor’u kim kazanır?” şeklindeki sorusuna açık yüreklilikle cevap veren Özay, Nagihan’ın güçlü bir yarışmacı olmasına rağmen o kendine özgü bilindik tavırlarından dolayı Survivor’u kazanamayacağını ifade etti.

“SURVIVOR SADECE YARIŞ YERİ DEĞİL”

Survivor’un psikolojik bir savaş yeri olduğunu anlatan Özay, “her türlü olumsuzluğa karşın insanlığını koruman gerekiyor, değerlerini koruman gerekiyor. Birtakım hırslar ve egolar uğruna kulisp ve kumpas olayına girdiğin zaman zaten kendi kişiliğini ve kimliğini ortaya koyuyorsun. O nedenle Survivor sadece bir yarış değil aynı zamanda da bir duruş yeri” dedi.

“Ben Nagihan’ı her ne kadar güçlü bulsam da halkın gözünde Nagihan’ın tutumundan ve davranışlarından dolayı başarılı olabileceğini düşünmüyorum.”diye sözlerine devam eden Özay, Semih’e karşı bir önyargının oluştuğunu oysa iyi bir iletişim kurulduğu zaman Semih kendini gayet güzel ifade eden bir arkadaş.” diyerek adada iken Semih’le arasının iyi olduğunu dile getirdi.

TUĞBA ÖZAY’A GÖRE FİNAL İÇİN ŞANSLI OLAN İSİMLER

Özay, Semih için “çok saygılı bir çocuk” ifadesini kullanarak Semih ve Atakan’ın finale gidebileceğini düşündüğünü söyledi.

Gönüllüler takımından ise Serkay’ı şanslı gördüğünü söyleyen Tuğba Özay, “Serkay’ın finalde olacağını düşünüyorum” dedi. Bu üç ismin dışında Kıbrıs’ta yapılacak finale Nagihan’ın da gitme ihtimali olabileceğini işaret etti.

“SURVIVOR’A ÇAĞIRSALAR HEMEN GİDERDİM”

Survivor’da başarılı olabilmek için halkın izleniminin çok önemli olduğunu kaydeden Tuğba Özay, sonuçta orada kapalı devre bir yarışma yok. Orada olan bitenleri milyonlar izliyor.” diye konuştu.

Survivor’un sadece Türkiye’de değil dünyada da fenomen bir yarışma olduğunu anlatan Özay, elendiği gece oteline gittiğinde odasındaki TV’den İtalyan Survivor’una denk geldiğini ve uzunca bir süre yayını izlediğini dile getirdi.

Bizdeki Survivor İtalyan Survivoruna göre çok daha zor diye konuşan Özay, “onlar sadece yemek bulmaya çalışıyorlar. Bizim Survivor’da parkurlardaki yarışlar olağanüstü” dedi. Özay, “bugün yine gider misin?” diye sorsalar yine hemen giderdim” şeklinde konuştu.

EN ÇOK MERAK EDİLEN KONU: TUVALET MESELESİ

Survivor adasında en çok merak edilen tuvalet konusunda da konuşan Tuğba Özay, orada tuvaletlere gitmediklerini ihtiyaçlarını tamamen doğal şartlarda ve taşların yardımıyla temizlenmeye çalıştıklarını espriyle anlatmaya çalıştı. Bu dakikalarda Tuğba Özay’ın konuyu nasıl anlatacağı konusunda zorlandığı görüldü.

MEDYABEY

 

 

 

 

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı