Survıvor

Tuğba Özay’ın Avatar Atakan’a “madam” çıkışı sosyal medyayı salladı

Survivor 2016’damgasını vuran olay Tuğba Özay’la Avatar Atakan arasındaki gerginlik oldu. Konsey öncesinde Tuğba Özay, Atakan’ı arkasından ali cengiz oyunları çevirmekle suçladı. Atakan’a adeta kazan kaldıran Tuğba Özay, sinirlerine hakim olamadı ve oturduğu yerden kalkarak Atakan’ın üzerine yürüdü.

Özay’ı engellemeye çalışan isim ise Yattara oldu. İyice Atakan’a yaklaşan Tuğba Özay’a Atakan’dan  “bana dokunma” uyarısı geldi.

“Konuşmasını öğren” diyen Atakan’a ” sen kimsin” diye seslenen Tuğba Özay, gerginliğim fitilini tam olarak ateşledi. “Sen bu kadar güzel insanı birbirine düşürdün” diyerek Atakan’ı suçlayan Tuğba Özay bir türlü sakinleşemedi. Atakan’a suçlamalarını sürdüren Özay, Atakan’ı çıban başı olmakla da suçladı.

TUĞBA ÖZAY GERGİNLİĞİ KONSEYE DE TAŞIDI

Konseyde Atakan’a olan tavrını sürdüren Özay, Atakan’ın dedikoduların ve kulislerin kaynağı olarak gösterdi. Madamlar dedikodu yapar sözünün burada tam tersi geçerli diyerek Atakan’ı hedef gösterdi.

Özay’ın Atakan’a karşı bu çıkışları sosyal medyayı da iyice hareketlendirdi. Atakan’ın taraftarları Tuğba Özay’ın çıkışına sert tepkiler verdi. Sosyal medya Özay’a hak verenlerle Atakan’ı haklı bulanlar arasında ikiye bölündü.

Tuğba Özay bu çıkışıyla  Twitter’da kısa zamanda TT oldu.

işte o tepkilerden bazıları:

sevilay acar ‏@acar_sevi 
Takıma yağ yaktın olmadı bide çirkef olmayı dene olmadı haftaya gidersin Tuğba özay

Avatar Atakan ‏@AvatarAtakan58
Tuğba Özay Teyze’nin gitmemesi iyi oldu. Karşımızda bir iki kötü örnek olmalı ki iyiler ortaya çıksın Birincimiz AvatarAtakan

tufan ‏@yataktakiTufan 
@avataratakan “Tuğba Özay” tinerci tripleriyle uyuşturucunun dibine vurup gelmiş survivora delikanlı olacaksın diyor sporcu adama

yaw hehe

metafor ‏@metafor81 
Tuğba Özay atakandan daha adam o bir tarafa biri bana ciddi anlamda açıklasın o nihalin o yarışmada işi neevinizin ponçiği adlı kişiye yanıt olarak

Barışçıl ‏@ayakliabajur 
@baksana_bi_pls valla ponçikcim Tuğba Özay delikanlı tavırlarda değildi bildiğin çirkef mahalle karıları gibiydi. O ne biçim haldi..!!

Melike Sur ‏@Bohem_melike 
Tuğba Özay ‘ı TT’de görünce öldü sandım meğer kendisi sörvayvırrrmış.D @tv8 çok arıyor musunuz bu demode magazin tiplerini?

Cengiz ‏@cengizonikiler 
Tuğba Özay sanatçıymış. Hiç güleceğim yoktu. Sanat hayatının 22. yılıymış :))))))

Esma ‏@Esmaozcelk 
Tuğba Özay ama yemezler güzelim Atakan sana en güzel cevabi susarak saygisini adamligini koruyarak verdi zaten sen rezil oldun cirkef kadin

Derya BeşiktAşk ‏@dry_1903_ 
#Survivor Tuğba özay arkandayızz kurban olsunlar sana, artık favorimiz tuğba özay ve nagihan, gönüllülerde semih ve gizem kerimoğlu

RızaYılmazkoç ‏@RzaYlmazkoc 
Türk toplumu delikanlı kadını pek sevmez @duygucetinkaya ya yapılan oyunlar Tuğba Özay’a yapılmaz umarım.

#MOFC#HHFC TUGBAOZAY ‏@SurvivorTugba 
Tuğba Özay gönülleri kazandı be bugünki delikanlılığıyla. Sen SMS birincisi olsan kaç yazar Atakan?

Miraç…. ‏@imdatkzl 
Tuğba Özay Sen bide Semihe yapılanları bi bilsen ordaki gönüllülerin yüzüne tükürürdün…

Yusuf Mert Tortum ‏@y_tortum25
#Survivor’da Avatar Atakan oylamada 1. olduktan sonra takımını düşünüp Yağmur diyerek Tuğba Özay’a yine dersini vermiş oldu. Helal Atakan.

Didemmm ✌ ‏@DidemmKrdgn
Tuğba Özay umutsuz ev kadını gibi değilmi 😄

Sevgi Aydın ‏@maskelibalosuz
Hahahaha haftaya Tuğba Özay birinci. Avatar çok pişman olacak çok 😂😂 #Survivor

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu