Magazin

Tuğba Özay’ın Survivor Adası’nda aklına gelmeyen şey

Survivor’un başarılı yarışmacısı Tuğba Özay, Dopminik’e veda etmesinin ardından ayağının tozuyla katıldığı pek çok programda adaya ve yarışmaya dair ilginç açıklamalar yaptı.

Survivor adasında yaşanan entrikalardan  bahseden Özay, Armağan Çağlayan’a ilginç bir röportaj verdi. Herkesin merak ettiği günlük yaşam sorularına cevap veren Tuğba Özay, zayıfladıktan sonra yaşadıklarını ve ada yaşamının bilinmeyen faydalarını özetledi.

İşte Tuğba Özay’ın açıklamalrından dikkat çeken başlıklar:

Sigara içen var mıydı orada?
-O özel izinler bazı durumlarda oluyor mu bilmiyorum ama ben kullanmadığım için bilmiyorum. Mesela kadın olarak regl için izin veriyorlardı. Ama zaten bir müddet sonra kesiliyorsun. O da kesiliyor.

Yeterli beslenememe ile alakalı olabilir mi?
-Tabi. Mesela göğüslerim o kadar sönmüştü ki. Etimi tuttuğum zaman sanki her şeyin içi boşalmış gibiydi. Bacağımı tutuyorum, kalçamı tutuyorum. Allah’ım diyorum her şey kaybolmuş falan. Geldim toparladım. O ayrı da. Onun dışında mesela Hindistan cevizi kirpiklere de faydalıymış, onu da orada öğrendim, baya uzattı. Saçlarım hiçbir işlem görmediği için, işte fön makinası vs bunları görmediği için
Daha sağlıklı oldu?
-Daha sağlıklı oldu. Ben hep olayın güzel yanlarından bakmaya çalıştım. Cildin daha bir güzelleşiyor. Yani güzel şeyler kattı bana Survivor. Mesela seks hayatı…

Ne oldu? Hiçbir şey olmadı…
Hiç… Herhalde hormonların orada devreye girmiyor yani, hiçbir şekilde aklıma gelmedi, hiç! Sıfır… Hiç düşünmedim…Hatta bazı arkadaşlar şey diyordu; “Ya kazandığımız ödül oyunlarına şap mı atıyorlar” falan diyorlardı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu