Televizyon

Tuğçe Ergişi hangi şarkıcının klibinde oynadı?

Show TV ekranlarında yayınlandığı tarihten itibaren  fenomenleşen Bu Tarz Benim programının yarışmacısı Tuğçe Ergişi, geçtiğimiz günlerde burnundan estetik ameliyatı olmuştu. TV8’de devam eden İşte Benim Stilim yarışmasının setine uğrayan ve programda boy gösteren Tuğçe Ergişi, ilginç açıklamalar yaptı. Programın podyumunda boy göstermeyi ve programın atmosferini çok özlediğini dile getiren Ergişi, yeni yarışmacılara dönerek” jürinin ve de programın kıymetini bilin” tavsiyesinde bulundu.

Öte yandan Tuğçe Ergişi’nin ekran macerası devam ediyor. Tuğçe, İnanç adlı popçunun klibinde oynadı . Medyada Yılmaz Morgül’e benzediği için bir dizi estetik ameliyat geçirdiğine dair haberler çıkan Ergişi, İnanç’ın “Çukur” adlı şarkısının klibinde oynadı.

Medyadan sahneye transfer olan yakışıklı popçu İnanç, 2003-2006 yılları arasında Show TV’ de Kuşum Aydın’ın sunduğu programda editör olarak görev aldı .

İnanç’a klibinde Tuğçe Ergişi ile birlikte 1 aylık Trabzon’dan özel olarak getirilen kuzu “zuzu” da eşlik etti .

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu