Magazin

Turabi bugüne kadar yarışmalardan servet kazandı…İşte Turabi’nin kazandıkları

Adını  ‘Survivor’ yarışmasıyla adını duyuran Turabi Çamkıran, Kanal D’de yayınlanan ‘2. Sayfa’ programına konuk oldu. Turabi,  üç kez mücadele edip iki kez şampiyonluk ipini göğüslediği ‘Survivor’dan kazandığı parayı ve ödülleri açıkladı. Turabi, MT’de yayınlanan The Challenge adlı yarışma hakkında da bilgi verdi.

TURABİ SURVIVOR’DAN KAÇ PARA KAZANDI?

“Nereden baksak ödüllerden 1 milyon TL kazandım, haftalık ücretler falan derken yarışmalardan 2 milyon TL’ye yakın para ve bir ev kazandım.”

“Amerika’da mücadele ettiğim yarışmadan da para aldım. Her yarışa göre değişiyor, kazandığın yarışa göre prim veriyorlar.”

“Amerika’daki yarışmada ödül 1 milyon dolardı. Ama ben paranın peşinde değilim, önemli olan benim için başarı. Ben yenme odaklıyım, başarının peşindeyim.”

“Bu parayı kazanırsam , onu da aileme vereceğim. Yeni sürprizler var, ekip Hollywood ekibi yeni şeyler de olabilir.”

THE CHALLENGE, SURVIVOR’DAN ÇOK FARKLI

Şimdilerde ABD’de yayın yapan MTV kanalında yayınlanan ‘The Challenge’ adlı yarışmada yarışan Turabi, “Çok zor bir yarışma. İki bölümü bitti, geriye 6 bölüm kaldı. Nereye kadar gittim, elendim mi, elenmedim mi göreceğiz. Survivor yarışması ile oradaki yarışma çok farklı. Burada açlıkla savaşıyoruz, orada akıl ve cesaretle” dedi.

34 kişinin 1 milyon dolarlık ödül için kıyasıya bir mücadeleye giriştiği ‘The Challenge’ hakkında başarılı yarışmacı, “Mesela 200 metre yükseklikte dengede durman lazım. Bir araçtan diğerine atlaman lazım. Çok cesaret isteyen bir yarışma, ilk bölümde birinin eli kırıldı. İnanılmaz yarışma, Hollywood ekibi yapıyor. Her yarış aksiyon gibi. Ama ben bu yarışma boyunca hiçbir şeyden korkmadım” ifadelerini kullandı.

“ÇOĞU KİŞİNİN BURNUNU KIRMIŞ”

Turabi, geçtiğimiz aylarda Afrika uçağında olay çıkaran bir yolcuya müdahale etmesi hakkında konuştu: 2018’deki Survivor için Acun Ilıcalı’nın yanına gidiyordum. Ben uyuyordum, adamın biri uyuşturucu kullanmış ve herkese saldırmış. Çoğu kişinin burnunu kırmış. Hostes geldi, beni uyandırdı. ‘Turabi Bey lütfen yardım edin’ dedi..

“Adam Afrikalı bayağı uzun bir adam, yanına gittim, hostese vurdu, bana da vuracaktı, tek hamle ile bayılttım. Sonra koltuğa oturtup, kelepçeledik. Ben tekrar uyumak için yerime gittim. Adam kelepçeleri kırmış. Beni çağırdılar, yine gittim, bu safer battaniye ile bağladım.”

“Bir olay görünce müdahale ederim, bir kadına da vursalar orada müdahale ederim, dayak yesem de problem değil.”

“HAYATIMDA HİÇ BORÇ VERMEM”
“Ben kazandığım paraları aileme verdim, şu an hiç param yok (gülüyor). Yanımda para taşımıyorum, kardeşim taşıyor. Cüzdan kardeşimde. Hiçbir zaman parayı sevmedim. Hayatımda hiç borç vermem, verirsem de işini görsün geri gelmesin.”

“Aileme verdiğim parayı sormuyorum. Ev aldılar mı almadılar mı biliyorum! Ama almışlardır herhâlde çok para çünkü.”

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu