Yerli Dizi

Turabi sevilen dizinin oyuncu kadrosunda

Survivor’un fenomen yarışmacısı Turabi dizi oyuncusu oldu. Geçtiğimiz günlerde magazin kameralarına oyuncu olmaya karar verdiğini ve çok yakında bir dizi ile anlaşmak üzere olduğu söyleyen Turabi Çamkıran’ın dediği oldu. Turabi ATV’nin sevilen dizisi Kertenkele’nin oyuncu kadrosunda.

Başrollerini Timur Acar ve Sera Tokdemir’in paylaştıkları Kertenkele’ nin oyuncu kadrosuna, 52. bölümden itibaren girecek olan Turabi Çamkıran  “Kertenkele” dizisinde “Kara Kemal” karakterini canlandıracak.

KERTENKELE’NİN KARA KEMAL’İ TURABİ

Dizide, meczup hoca Azmi Bulut’un oğlu rolünde ekranda yer alacak olan Turabi, cezaevinden yeni çıkmış, mahallenin bıçkın delikanlısını canlandıracak. Kimseden korkup çekinmeyen, ama babası höt dediğinde kediye dönen “Kara Kemal” adlı renkli ve komik bir karaktere hayat verecek olan Turabi, atarlı giderli, haksızlığa dayanamayan rolüyle, kahkaha tufanının aralıksız devam edeceği yeni bölümde, yer aldığı sahneleri ve diyaloglarıyla tam bir eğlence fırtınası estirecek.

Turabi dizi yıldızı oldu
“Gerçek hayatta “baba” diye hitap ettiğim Selahattin Taşdöğen’in dizide babam rolünde olması beni çok mutlu etti” diyen Turabi,  “Sert bir karakteri canlandırarak komedi oynamak benim için büyük bir şans. Kara Kemal karakteriyle seyirciyi hem eğlendirip hem de güldüreceğim. Bu rolü oynayacağım için, kendimi çok şanslı görüyorum. Canlandıracağım karakterin babasına olan düşkünlüğü, herkesi koruyor olması ve geri vitesinin olmaması tam olarak beni anlatıyor. Herkes tarafından sevilen, böyle güzel bir projenin içinde olmayı diziyi ilk seyrettiğim günden beri arzu etmiştim. İlk defa bir dizide yer alıyorum, fakat birbirinden usta oyuncularla beraber çalışmak bana ayrı bir güven duygusu veriyor. Böyle, muazzam bir oyuncu kadrosu olan güzel bir ekiple, harika bir projede olmaktan dolayı, çok mutluyum.” şeklinde konuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu