Televizyon

Turbo Turabi hangi dizide oyunculuk yapacak?

Survivor’a katıldığı iki sezonu da şampiyon olarak tamamlayan fenomen yarışmacı Turabi, şimi de dizi oyunculuğuna göz dikti. TV8 magazin kameralarına konuşan Turabi Çamkıran çok yakında bir dizinin kadrosuna girmek için anlaşmak üzere olduğunu dile getirdi.

“Bir haftaya kalmaz belli olur” şeklinde konuşan Turabi, hangi dizinin oyuncu kadrosuna katılacağı hakkında bilgi vermedi. Ünlü oyuncu Cemal Hünal’dan kılıç kullanma, ok atma ve  at binme dersleri alan Turabi’nin tarihi bir dönem dizisinde oynama ihtimalinin yüksek olduğu tahmin ediliyor.

 

Turabi, Ayla Algan’dan oyunculuk dersleri almayı da ihmal etmiyor.

Şov dünyasına sıkı bir giriş yapan Turabi evlilik fuarında podyumda mankenlik de yapmıştı.

 

Survivor yeni sezona katılan yarışmacılara tavsiyelerde bulunan Turabi, özellikle açlığın çok büyük sorun olacağını yarışmacıların açlıktan uyuyamayacaklarını söyledi.

Bunun dışında sivrisineklerin adada büyük sorun olduğunu dile turabi-cemal-hunalgetiren Turabi, “sivrisinekler yarışmacıları çok zorlayacak” dedi. Yarışmacıları zorlayacak üçüncü konunun da yarışmacıların yanlarındaki takın arkadaşları olacağını söyleyerek “çünkü hayatta en zor şey insanla uğraşmak. Allah sabır versin” şeklinde konuştu.

Kamerlara ilginç açıklamalar yapan Turabi, İbrahim Tatlıses’in Vur Gitsin şarkısını dinlemeden yatmadığını söyledi. Şarkıyı yeniden yorumlayan Demet Akalın’ın sesinden dinlediğini de sözlerine ekledi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu