ManşetTelevizyon

TURGAY GÜLER’İN CUMHURBAŞKANI ADAYI HERKESİ GÜLDÜRDÜ(VİDEO)

Turgay Güler’in moderatörlüğüyle ekrana gelen En Sıradışı’nda neşeli anlar yaşandı. Turgay Güler, programın canlı yayın konuklarından Savcı Sayan’ın cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili bir iddiasını gündeme getirirken yaşadığı dil sürçmesi stüdyoda gülüşmelere neden oldu.

Turgay Güler’in moderatörlüğüyle ekrana gelen En Sıradışı’nın bu haftaki konukları Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Yusuf Ziya Cömert, Star Gazetesi Yazarı Ahmet Kekeç, Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk ve eski CHP Parti Meclisi Üyesi Savcı Sayan oldu. Programda cumhurbaşkanlığı seçimleri konuşulurken Turgay Güler’in dilinin sürçmesiyle stüdyoda neşeli anlar yaşandı.

Turgay Güler, Savcı Sayan’ın ‘Ankara’da İş Adamı Ali Rıza Bozkurt’un köşkünde, Kemal Kılıçdaroğlu ve bazı gazetecilerin bir araya gelerek yemekte CHP’nin cumhurbaşkanı adayının belirlendiği ve bu ismin İş Adamı Ali Rıza Bozkurt olduğu’ iddiasını izleyicilerle paylaşırken CHP’nin cumhurbaşkanı adayı olarak Ali Rıza Binboğa’yı seçtiğini söylemesi stüdyoda neşeli anlar yaşanmasına neden oldu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu