Medya

Türk dünyasını yakın merceğe alan Turkhaber.net.tc sitesi yayında

Yapmış olduğu birçok yenilikle medyada önemli işlere imza atan Türk Haber Ağı, yepyeni internet sitesi https://www.turkhaber.net.tc ile takip edilebilecek. Yapmış olduğu birçok yenilikle medyada önemli işlere imza atan gazeteci Güngör Yavuzaslan’ın kurduğu internet sitesi İngilizce olarak da takip edilebilecek.

Türk dünyasında özellikle medya alanında yaptığı çalışmalarla da öncü isimlerden biri haline gelen Güngör Yavuzaslan hizmete sokmuş olduğu yeni web sitesiyle Türk dünyasının sorunlarını anlatmaya katkı sağlamayı hedefliyor.

Türk Dünyasının dünyada daha rahat takip edilmesi ve daha iyi anlaşılması için yayın hayatına başlayan site, yayına girmesiyle dünyanın birçok bölgesine ulaşmayı hedefliyor.

Tasarımda profesyonelliği benimseyen www.turkhaber.net.tc rahat kullanımı ile haber siteleri arasında farkını ortaya koyuyor. Dopdolu içeriği ile internet ortamında yeni bir soluk olmayı hedefleyen site, dünyadan politikaya, ekonomiden kültür sanata, spordan teknolojiye, sağlıktan bilime her türlü konuda en güncel haberleri İngilizce olarak da sunacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu