Yerli Dizi

Türk Malı yeniden Show TV ekranlarında

Başrollerinde Şafak Sezer ve Binnur Kaya’nın yer aldığı, Show TV’nin sevilen komedi dizisi Türk Malı 1 Temmuz Çarşamba akşamı ekranlara yeniden merhaba diyor.

 Kuzuların sessizliği bozuluyor! Erman Kuzu ve değerli eşi Abiye Kuzu ile kahkahaya hazır olun. Ekranların en eğlenceli, en sevilen ve en sıcak ailesinin birbirinden eğlenceli maceraları izleyiciyle yeniden buluşmak için gün sayıyor.

Şafak Sezer’in başrolünde yer alacağı dizi, uzun bir dönemin ardından Show TV’den sonra Star TV ekranlarından da yayınlanmıştı.

Peki, Türk Malı oyuncuları kimler yer alıyordu? İşte, o isimler

Bir dönem Show TV’de ekranlara gelen Türk Malı dizisi, yeniden ekranlara dönüyor. Oyuncu kadrosunda Şafak Sezer, Mehmet Ali Erbil, Hasibe Eren, Nergis Kumbasar, Anıl İlter, Burcu Binici, Gülhan Tekin, Haki Biçici, Polina Ch, Selen Görgüzel, Serkan Şengül, İlke Korkmaz ve Buse Narcı gibi isimler rol almıştı.

2010 yılında Şafak Sezer’in Erman Kuzu, Binnur Kaya’nın Abiye rolünü üstlendiği Türk Malı, yeniden ekranlara geliyor. 2011 final yaparak ekranlara veda eden dizi, 28 Mayıs 2017 Pazartesi günü saat 20:00’da Star TV’de yayınlanmıştı.

Türk Malı 1 Temmuz Çarşamba akşamı saat 20.00’de Show TV ekranlarında olacak.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu