Magazin

Türk Telekom’un 10 GB bedava internet açıklamasına Oğuzhan Uğur’dan sert tepki

Türk Telekom’un İstanbul’da yaşanan ve büyük korkuya neden olan 5.8’lik depremde mobil iletişim altyapısının çökmesi nedeniyle kullanıcılarına ücretsiz 10 GB internet vermesine tepkiler devam ediyor. Ünlü YouTuber Oğuzhan Uğur, sosyal medya Twitter hesabından Türk Telekom’un bedava internet jestine sert tepki verdi.

Oğuzhan Uğur Twitter hesabından konuyla ilgili olarak şunları yazdı:

“#AdamsınTelekom adamsın. Peki kimden öğrendin bu taktiği? Arabasıyla ezdiği gencin babasına milyon verip susturandan mı? Öldürdüğü işçinin ailesine daire verenden mi? Taciz ettiği kızı nikahına alandan mı? Sus sus söyleme! Sesin kesik kesik geliyo…”

Türk Telekom’dan bugün yapılan yazılı açıklamada deprem dolayısıyla iletişimin saatlerce kesilmesinden duyulan üzüntü dile getirilmiş ve tüm Türk Telekom kullanıcılarının hesabına ayda 5 GB olmak üzere iki aylık 10 GB’lık ücretsiz internet kotasının tanımlanacağı duyurulmuştu.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu