MagazinMüzik

Beyaz’dan yepyeni klip müjdesi

Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk namı diğer Beyaz yeniden bir klip için kamera karşısına geçiyor. Tam 16 yıllık klip orucunu bozan Beyaz, can dostu Ayla Çelik’in ısrarlarına daha fazla karşı koyamadı.

Özellikle Ayla Çelik’in Türkan şarkısını Demet Akalın’a kaptırdığı için hayıflandığını zaman zaman yarı şaka yarı ciddi gündeme taşıyan Beyaz, bu kez sevdiği sanatçı arkadaşı bestekar ve söz yazarı Ayla Çelik’in fenomen şarkılarından biri olan “Bağdat” için kolları sıvadı.

Bağdat için ilk düet Beyaz Show’da yapılmıştı

Beyaz, Bağdat şarkısının söz yazarı ve yorumcusu Ayla Çelik’i kısa bir süre önce programına davet etmiş ve birlikte Bağdat şarkısı için düet bile yapmışlardı.

 

16 yıllık hasret bitiyor

En son 2000 yılında Ayşegül Aldinç’in “Ben Kimselere Yar Olmam” ve Emel Sayın’ın “Aşkını Söyle” adlı şarkıların klibinde rol alan ünlü şovmen klibin konusu hakkında bilgi vermedi.

Beyazıt Öztürk kimdir?

Beyazıt Öztürk, 12 Mart 1969 yılında Bolu’da dünyaya geldi. Aslen Artvinli olan Beyazıt Öztürk, 12 Mart 1969 tarihinde Bolu’da, memur bir ailenin ikinci oğlu olarak dünyaya geldi. Baba tarafından Türk asıllıdır. Babasının polis olması nedeniyle, ilk ve orta öğrenimini Anadolu’nun farklı illerinde tamamladı. Gemlik Lisesi mezunu olan Beyazıt Öztürk o zamanlar iki aşamalı olarak yapılan üniversite giriş sınavının ilk aşamasını geçip ikincisini kazanamayınca, resim yeteneğini değerlendirebileceği düşüncesiyle güzel sanatlara yöneldi. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nin Seramik-Heykel bölümü’nü kazandı. Aynı zamanda lisanslı basketbolcu olan Öztürk, üniversite eğitimini sürdürürken bir yandan da radyo programcılığıyla ilgilenmeye başladı. Uzun yıllardır Beyaz Show programını yapıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu