İnternetTeknoloji

Turkcell’in yeni ‘hotspot’ uygulaması aboneleri mutlu edecek

Turkcell’in mobil internet paylaşımındaki yeni hotspot uygulaması bugün başladı. Yeni hotspot uygulamasına göre ‘Hızlı Giriş’i kullanan Turkcell aboneleri, internet kotalarını ek bir ücret ödemeden paylaşabilecekler. Turkcell’in bu uygulamasını diğer operatörlerin de katılıp katılmayacağı merak ediliyor.

HOTSPOT UYGULAMASI KOTADAN YEMEYECEK

Destekten TR

Turkcell, mobil internet paylaşımında bugün hayata geçirdiği yeni uygulamasıyla ilgili açıklama yaptı. Buna göre Hızlı Giriş’i kullanarak hotspot işlemlerini yapanlar, internet kotalarını ek bir ücret ödemeden paylaşabilecekler.

Destekten TR

Turkcell’den konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Destekten TR

“Cep telefonlarından internet paketlerini paylaşan ses hattına sahip müşterilerimizin Hızlı Giriş teknolojisini kullanarak hotspot işlemlerini daha güvenli şekilde yapabilmelerini sağlamak amacıyla hayata geçirdiğimiz uygulamayı devreye almaya başlamış bulunmaktayız. Müşterilerimizin hem internet kotalarını paylaşımlarını daha güvenli hale getirebilmek hem de kişisel verilerini korumalarına yardımcı olabilmek adına hayata geçirdiğimiz bu ‘ek güvenlik katmanı’ sayesinde müşterilerimiz, internet kotalarını hiçbir ücret ödemeden güvenle paylaşabileceklerdir.

Bu kapsamda internetlerini paylaşmaya başlayan müşterilerimiz, kendilerine gönderilen SMS linki üzerinden Hızlı Giriş yaparak işlemlerine devam edebilirler.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR