İnternetYoutube

Türkiye Gençlik STK’ları Platformu’ndan YouTuber yarışması

“Türkiye Genç YouTuber’ını arıyor” yarışmasına katılım heyecanı başladı. Türkiye Gençlik STK’ları Platformu’nun (TGSP) bu yıl ilk kez düzenlediği gençler arası “YouTube” yarışması bu alanda sesini duyurmak isteyen YouTuber’lar için iyi bir çıkış sebebi olarak görülüyor.

BAŞVURULAR 18 NİSAN’A KADAR

TGSP’den konuyla ilgili yapılan açıklamada “Türkiye Genç Youtuber’larını Arıyor” mottosuyla ilk kez düzenlenen yarışmaya 13-30 yaş arası YouTuber’lar yarışacak. Yarışmacılar, organizasyona tek ya da gruplar halinde birer video ile katılabilecek.

Yarışma Türk Telekom’un sponsorluğunda yapılacak. Sanat, tasarım, kültür, teknoloji, dijital dönüşüm, sosyal medyada genç ile yapay zeka konularını içeren yarışmada, gençlerin, çektikleri özgün içerikler ile dijital dünyada yeteneklerini ve hayal güçlerini keşfetmelerini hedefleniyor.

20 KİŞİ FİNALE KALACAK

Başvurular internet üzerinden 18 Nisan’a kadar yapılabilecek. Yarışmada halk oylamasını geçen 20 katılımcı finale katılmaya hak kazanacak. İnternette görsel ve işitsel öğelerle iletişim kalitesini arttırmak ve yeni ufuklar açmak için kullanmaya teşvik eden platform, katılımcıların kendisini keşfetmesini sağlamak için tek kazanımı olmayan yarışmayı düzenliyor.

Alanında uzman jüri üyeleri tarafından değerlendirilecek yarışmacılar, benzersiz bir süreci deneyimleme fırsatı yakalayarak çeşitli hediyelerle ödüllendirilecek

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu