ManşetTelevizyon

Türkiye-İzlanda maçını yayınlayan Show TV’ye tepki var

Türkiye ve İzlanda Milli Futbol takımları arasında oynanan 2016 Avrupa Şampiyonası Grup Eleme maçını yayınlayan Show TV’nin maç sonunda milli takımımızın 2016 finallerine direkt gitme haberinin ulaşmasıyla sahada yaşanan büyük sevinç tablosunu canlı yayınlamayıp reklama gitmesi tepki çekti.

Ekranları başında maçın 1-0 kazanılmasıyla mutluluk yaşayan futbolsever vatandaşlar finallere direkt olarak kalınıp kalınmadığını anlamaya çalışırken Show TV’de canlı yayının kesilmesiyle şok yaşadılar. Haberin duyulmasıyla teknik direktör Fatih Terim, futbolcular ve sahadaki taraftarlar  adeta bir sevinç yumağı haline geldiler.

Ekranları başından maçı izleyen futbolseverler ise bu coşku dolu sevinç tablosunu canlı yayında izleme olanağından mahrum kaldılar.

Konuyla igili sosyal medyada tepkilerini dile getiren vatandaşlar Show TV’ye eleştiri oklarını yönelttiler. Vatandaşlar o doyumsuz zafer coşkusu yabancı kanallardan izlemek zorunda kaldılar.

https://www.youtube.com/watch?v=3jIKtulVpxY

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu