Televizyon

Türkiye, Müge Anlı’nın programındaki cinayet itirafını konuşuyor

Müge Anlı, ATV’de yayınlanan programındaki başarısı ile yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Usta sunucu, sorularıyla canlı yayında cinayet itirafı yaptırdı. Ali Toprak cinayetinde son dakika gelişmesi yaşandı. Serada ölü bulunan Ali Toprak’ın eşi Alime Toprak canlı yayınca cinayeti itiraf etti. İşte Müge Anlı’daki Ali Toprak cinayeti olayının detayları.

Ali Toprak cinayetinde şok itiraf… Alime Toprak, kocası Ali Toprak’ı öldürdüğünü kabul etti!

44 yaşında, evli ve iki çocuk babası Ali Toprak, 31 Ağustos 2020’de çalıştığı serada eşi Alime Toprak tarafından ölü bulunmuştu. 11 Ocak Pazartesi günü ise ölümün ardındaki sır perdesini aralamak isteyen eşi ve kardeşleri Müge Anlı ile Tatlı Sert’e gelerek katilin bulunmasını istemişlerdi.

Mersin’in Anamur ilçesinde çalıştıkları muz serasında bir diğer seraya gidip, döndüğünde Ali Toprak’ın cansız bedenini eşi Alime Toprak bulmuştu.

Daha önce eşinin hasmı olan iki farklı kişiden şüphelendiğini söyleyen Alime Hanım, programa ilk geldiği günden itibaren eşinin istemesi üzerine diğer seraya gittiğini, döndüğünde ise ses gelmeyince içeri girdiğini o sırada eşi Ali Toprak’ın yerde yattığını ve kafasının kanadığını gördüğünü anlatmıştı. Kendisinin de o sırada eşini öyle görünce bayıldığını söylemişti.

Her defasında diğer seraya gittiğini vurgulayan Alime Toprak’ın gizli kamerada görülmemesi şüpheleri artırdı. Müge Anlı ve ekibinin üzerine gitmesi üzerine Alime Toprak, bugün kocasını öldürdüğünü itiraf etti.

Müge Anlı, Alime’nin kendisine anlattıklarını izleyicilere aktardı

Alime’nin cinayeti işlediğini itiraf ettiğini, ama nedenini yalnızca savcıya anlatacağını söyledi. Müge Anlı, Alime’nin bu cinayet itirafında sürekli olarak çocuklarını korumak için yaptığını aktardı.

Alime Toprak canlı yayına katıldı

Müge Anlı, hem izleyicilere hem de aileye bu haberi verdikten kısa bir süre sonra Alime’nin stüdyoya geleceğini söyledi.

Alime Hanım, anlatamayacağı şeyler olduğunu, kocasının kendisine ve çocuklarına işkence yaptığını ama son yaptığına dayanamadığı için kendisini ve çocuklarını korumak için bu cinayeti işlemek zorunda kaldığını söyledi. Kocasının kendisini sürekli dövdüğünü ve cinayet günü de üzerine bıçakla yürüdüğünü belirten Alime, eşinin psikolojik raporu olduğunu ve bu rapora güvenerek kendisini sürekli tehdit ettiğini söyledi.

Alime Toprak, yalnızca çocuklarının birbirlerinden ayrılmamasını istedi. Çocuklarını ablasına emanet etmek istediğini söyleyen Alime Toprak, her şeyi çocukları için yaptığını, onları korumak için cinayet işlediğini, onlar bu cinayeti duymasın diye intihar etmeyi bile düşündüğünü açıkladı.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı, televizyon ve dijital platformları odağına alan bir mecradır. Sitemizde ayrıca TV program ve dizi haberlerine, popüler teknoloji ve oyun haberleri içeriklerine de yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu