Teknoloji

Türkiye Netflix üyelik fiyatı, netflix kaç lira?

Dünyanın en büyük dizi ve film izleme platformu Netflix, Türk film ve dizi tutkunları tarafından da beğeni ile takip ediliyor. Netflix film ve dizi izleme platformu Netflix, Türkiye için bazı güncellemeler, yenilikler yaptı. Yapılan yenilikler arasında en çok göze çarpan ise Türkçe dil desteğinin servise eklenmesi oldu.

Bir süreden beri ülkemizde de kullanılmaya başlanan Netflix Türkiye için birkaç yenilik yapmayı öngördü. Yapılan son yeniliklerle Türkiye’de Netflix fiyatlarında da artış oldu. Meraklıları soruyor, Netflix üyelik yeni ücretleri kaç lira oldu?

İşte Netflix Türkiye üyelik fiyatları:

Shift Delete’den alınan bilgilere göre; daha önce euro bazından ödenen üyelik ücretleri Türk Lirası olarak yeniden düzenlendi.

Düzenlenme sonrası 26 TL olan ‘Basic’ üyelik modeli 15,99 TL oldu.

Standart üyelik ücreti 27.99 TL olurken, Premium servis aylık 39,99 TL fiyat etiketine sahip.

Basic sürümde sadece 1 cihaz desteği bulunuyor ve HD kalitesinden faydalanamıyor.

 

Basic sürümde sadece 1 cihaz desteği bulunuyor ve HD kalitesinden faydalanamıyor.

Standart üyelikte 2 cihaz aynı anda film veya dizi izleyebiliyorken, HD desteği de bu sürümde mevcut. Son olarak Premium üyelikte ise Ultra HD desteği ve 4 cihaz desteği bulunuyor.

Üyelik fiyatlarının yanı sıra Netflix’in artık Türkçe dil desteği de sunuyor olması önemli. Türkiye için önemli iyileştirmeler yapan servis daha önce bulunmayan Türkçe altyazı ve dublaj desteğini de birçok içerik için sunmuş durumda.

Netflix’in son sürprizi ise; bazı Türk dizilerinin de her geçen gün Netflix ağına eklenmesi olarak göze çarpıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu