Gündem

Türkiye Uğur Dündar’ın şok kararını konuşuyor…. Canlı yayına çıkmaktan vazgeçti

Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu’nun birlikte çıkacağı programda moderatör olarak öne çıkan Uğur Dündar’dan flaş karar…Uğur Dündar merakla beklenen yayına çıkmaktan vazgeçtiğini duyurdu.

KARARINI TWITTER’DAN DUYURDU

Ekrem İmamoğlu ile canlı yayında karşı karşıya gelecek olan Binali Yıldırım, moderatör olarak Uğur Dündar’ı tercih ettiğini söylemiş, Ekrem İmamoğlu da Uğur Dündar ismine itiraz etmeyeceğini açıklamıştı. Herkes bu canlı yayına kilitlenirken beklenmedik bir sürpriz yaşandı.

DÜNDAR: “MODERATÖR OLMAYACAĞIM”

Ancak Uğur Dündar, sosyal medya Twitter hesabından bazı endişelerini dile getirerek, programda moderatör olmaktan vazgeçtiğini şu ifadelerle duyurdu:

“Moderatörlüğüm üzerinden, her iki adaya ve demokrasimize zarar verebilecek bir takım hazırlıklar yapıldığını görüyor ve bu sebeple, 50 yıldır ödünsüz bağlı kaldığım evrensel yayıncılık ilkeleri gereği, moderatörlük yapmama yönünde aldığım kararı kamuoyuna saygıyla arz ediyorum.”

Uğur Dündar adayların moderatörlüğünden vazgeçti

Uğur Dündar adayların moderatörlüğünden vazgeçti

Uğur Dündar adayların moderatörlüğünden vazgeçti

Uğur Dündar adayların moderatörlüğünden vazgeçti

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu