Magazin

Türkiye’nin en şanslı kadını Fahriye Evcen

“Türkiye’nin en şanslı kadını kim?”… Kadınların ve erkeklerin farklı bakış açısından hayata dair merak edilen her konuda birbirlerine sorular sordukları ve fikir alışverişinde bulundukları sosyal paylaşım platformu KizlarSoruyor üyelerine “Keşke bizim olsa dedirten aşklarıyla Türkiye’nin en şanslı ünlü kadını sizce kim?” sorusunu yönlendirdi.Bu ilginç soru cevabını buldu. Kadınlar, Türkiye’nin en şanslı kadını olarak Burak Özçivit’le evli olan güzel oyuncu Fahriye Evcen’i seçti.

FAHRİYE EVCEN TÜRKİYE’NİN EN ŞANSLI KADINI

Ankette Fahriye Evcen – Burak Özçivit anketi önde bitirdi ve Fahriye Evcen, Türkiye’nin en şanslı kadın seçildi. Kadın erkek dağılımında da sonuçlar değişmedi. Kızların %40’ı ve erkeklerin %32’si Fahriye Evcen’i seçti.

Ankette Ahmet Kural’ın biricik aşkı Sıla ikinci seçilirken, İlker Kaleli ile mutlu birlikteliği ile dikkatleri çeken Burçin Terzioğlu 3. sıraya yerleşti.

KizlarSoruyor hakkında

Kadın ve erkeğin, hayata dair her konuda soru sorabildiği ve görüş paylaşabildiği bir sosyal paylaşım platformu olan KizlarSoruyor yine aynı ekip tarafından ABD’de kurulan GirlsAskGuys platformunun Türkçe versiyonudur. Platformda kadın ve erkeklerin birbirilerine yönlendirdikleri soru/görüş bölümlerinin yanı sıra aşk ilişkilerinden alışverişe, sağlıktan güzelliğe pek çok konuda zengin içerikler ve anketler üyelerin katılımıyla hazırlanıyor. Sitede ayrıca ünlü isimlerin KizlarSoruyor üyelerinin sorularını yanıtladığı özel röportajlar ve canlı yayınlar yer alıyor.

-KizlarSoruyor’un aylık 16 milyon tekil ziyaretçisi, 65 milyon sayfa gösterimi bulunuyor.

-Kullanıcılar günde 200 bin paylaşım yapıyor.

-KizlarSoruyor’un %88’i Y Kuşağı, % 55’i 18-24, % 33’ü 25-34 yaş aralığında.

-KizlarSoruyor’un % 58’i Kadın, % 42’si Erkek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu