MagazinMedyabey TV

Türkiye’ye gelen Amir Khan’ın filmi ne zaman vizyona girecek?

Bollywood yıldızı Aamir Khan Kültür Bakanlığı’nın davetlisi olarak geldiği Türkiye’de sevgi seline uğradı. Hindistan sinemasının ünlü yapımcı, oyuncu ve yönetmeni Aamir Khan yeni filminin vizyona girmesinden önce Türkiye’ye Bakanlık nezdinde davet edildi. “Secret Superstar” filminin tanıtımı için Türk hayranlarıyla buluşacak olan Aamir Khan’a Türkiye’deki hayranları tarafından havaalanından başlamak üzere görülmemiş ilgi gösterildi. Peki Aamir Khan’ın son filmi ne zaman vizyona girecek?

Aamir Khan’ın yeni filmi  Hindistan ve Türkiye’de eş zamanlı 20 Ekim’de vizyona girecek. “Secret Superstar” filminin tanıtımı için 4 Ekim’de (dün) Türkiye’ye gelen Aamir Khan akşamında da A Haber’in konuğu olarak önemli açıklamalarda bulundu.  Kültür ve Turizm Bakanlığının davetlisi olarak Türkiye’ye gelen Aamir Khan, filminin tanıtım toplantısında basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Aamir Khan “Uzun yıllardır Türkiye’ye gelmek istiyordum”

İlk kez Türkiye’ye gelen Hint sinemasının yıldızı Aamir Khan, Türkiye’ye uzun yıllardır gelmek istediğini “En sonunda Türkiye’ye geldim. Gerçekten çok mutluyum. Uzun yıllardır sevenlerim de gelmek için beni davet etmişti. Aslında gelmeyi de çok denedim. Bütün sevenlerime burada olmaktan çok mutlu olduğumu söylemek isterim. ” sözleriyle ifade etti. Aamir Khan  Türkiye’ye neden geldiğini de “Burada olduğum için çok mutluyum. Türkiye’deki arkadaşlarımdan ve filmlerimi izleyenlerden mesajlar alıyordum. Genç insanların filmlerimi izlediğini bilmiyordum. Bunu öğrendiğim için çok mutlu oldum.  Bir teklif gelince de hemen kabul ettim. Eşim ve oğlum daha önce Türkiye’ye gelmişti ve hayran kalmıştı. Ben de geldiğim için çok mutluyum” şeklinde açıklayan ünlü oyuncu Türk halkına gösterdiği ilgi dolayısıyla teşekkür ederek, Türk film yıldızlarıyla da görüşmek istediğini belirtti.  Khan, Türk insanının film konusundaki görüşlerini merak ettiğini söyledi.

 

Aamir Khan Kültür Bakanı Numan Kurtulmuş ile görüşecek

Aamir Khan’ın Türkiye programı dopdolu… Ünlü yıldız Kültür ve Turizm Bakanlığının davetlisi olarak Ankara ve İstanbul’da bazı etkinliklere katılacak. Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş tarafından kabul edilecek. Khan’ın birçok televizyon programlarına da çıkması bekleniyor. Türk oyuncular ve sinema yapımcılarıyla da bir araya gelecek olan Khan, genç sinemacılar ve iletişim fakültesi öğrencileriyle de buluşacak. Khan’ın ziyaretinin 4 gün süreceği belirtildi. .

Super Superstar künye ve oyuncuları

Filmartı’dan yapılan açıklamaya göre Khan, Hindistan ve Türkiye’de eş zamanlı 20 Ekim’de vizyona girecek aksiyon, komedi ve macera türündeki “Secret Superstar” filminin tanıtımı için Türk hayranlarıyla buluştu. Yönetmenliğini ve senaristliğini Advait Chandan’ın üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Khan’ın yanı sıra Zaira Wasim, Raj Arjun ve Manuj Sharma yer alıyor.

Filmin konusu ise şöyle:

“Insu adlı genç bir kızın tek hayali, şarkıcı olmaktır. Fakat bir gün katı bir karaktere sahip olan babası Insu’nun gitarını kırıp şarkı söylemesini yasaklayınca, kızın tüm hayalleri de suya düşer. Kız daha sonra ‘Shakti Kumar’ adlı ünlü bir müzik yapımcısıyla tanışır. Bundan sonra Insu, güzel sesini tüm dünyaya duyurmak ve şarkıcı olma hayallerine ulaşmak için hayatının en önemli macerasına çıkacaktır.”

Secret Superstar fragmanı

Aamir Khan Kimdir?

Bollywood yıldızı Aamir Khan, başarılı kariyeri boyunca Hint sinema tarihinin en etkileyici ve popüler aktörü oldu ve dört ulusal film ödülü ile yedi Filmfare Ödülü kazandı. Hindistan Hükümeti tarafından 2003 yılında Padma Shri ve 2010 yılında Padma Bhushan olarak onurlandırıldı. 30 Kasım 2011’de ve 2014 yılında UNICEF Ulusal Barış Elçisi seçildi. Bununla birlikte yardımsever kimliği ile tanınan Khan, Hint toplumunda bazıları politik krize dönüşmüş çeşitli sosyal problemlere de çözüm arıyor

https://www.youtube.com/watch?v=yCPZNfNMiqk

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu