Magazin

Türkiye’yi terk etmeye karar veren Aslışah Alkoçlar neden herkesle kavgalı?

Türk sinema sanatçısı Hülya Koçyiğit’in torunu, Gülşah-Ender Alkoçlar’ın kızı Aslışah Alkoçları önce Şeyma Subaşı şimdi de Burcu Esmersoy ile polemiğe girdi. Sosyal medya üzerinden yapılan tartışmalar magazin dünyasında da en çok konuşulanlar listesinde… Peki Aslışah Alkoçlar neden herkesle kavgalı, neden ülkeyi terk ediyor?

Önceki gün haberciler tarafından Bebek’te görüntülenen Aslışah Alkoçlar, kendisine sorulan Burcu Esmersoy sorusuna “Hayatımı etkileyecek bir insan değil” şeklinde cevap verdi.

Burcu Esmersoy’un Çeşme’deki bir mekanda kendisine el hareketi yaptığı iddiasının doğru olup olmadığını soran habercilere Aslışah Alkoçlar “Benden yaşça çok büyük bir insan, hakkında konuşmak istemiyorum. Onu tanımıyorum. Bu gerginliğin sebebini ben de bilmiyorum. Ama yapılan saygısızlığa saygısızlıkla cevap vermek bana yakışmaz. Sonuçta benden en az 20 yaş büyük olduğu için terbiyesizlik yapmam. Çevremiz aynı değil. Aramızdaki gerginliğin sebebi; ‘kızsal’ bir durum olabilir. Belki de kıskançlık var. Herkesi kendi haline bırakıyorum.” şeklinde cevap verdi.

Yine habercilerin Alkoçlar’ın bir davete katılmadan ya da mekana gitmeden önce “Burcu geliyor mu?” diye sorduğu iddiasını sorması üzerine de “Öyle bir şey asla yok. Benim hiç alakam olmayacak biri. Hayatımı etkileyecek bir insan değil.” açıklamasını yaptı.

Ortak arkadaşlara resti çekti

Aslışah Alkoçlar yakında Türkiye’yi terk edecek. Londra’da yaşamaya karar veren Alkoçlar “Gidiyorum, herkes rahatlasın.” dedikten sonra Burcu Esmersoy ile arkadaşlık yapan tanıdıklarına “Ya o ya da ben. Tercihinizi yapın.” diyerek resti çekti.

Şeyma Subaşı ve Aslışah Alkoçlarının Instagram savaşı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu