Yerli Dizi

Tutunamayanlar sezon finali ile veda ediyor

TRT 1’in absürt komedi dizisi Tutunamayanlar, “çevrimiçi sezon finali” bölümüyle ekrana geliyor. Tutunamayanlar Çevrimiçi’nin sezon finali bölümünde neler yaşanacak? İşte, detaylar…

TRT 1’de yayınlanan absürt komedi dizisi Tutunamayanlar, Covid 19 Salgın gündemiyle birlikte, “Tutunamayanlar Çevrimiçi” adıyla, dizinin ana hikayesinden bağımsız karantina şartlarına uygun olarak çekildi.

Teknik ekip olmadan, robot kameralarla çekilen diziyi, yönetmenler Osman Nail Doğan ve Murad Zaloğlu internet üzerinden ve evlerinden yönetti…

Dizi sektöründe ilk kez uygulanan bu yöntem, uluslararası basının da ilgisini çekmiş ve çeşitli mecralarda birçok kez haberleştirilmişti.

Türkiye’de başlayan normalleşme süreciyle birlikte, Tutunamayanlar Çevrimiçi dizisi de, 6. bölümüyle sezon finali yapıyor…

TUTUNAMAYANLAR’IN SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANACAK

Tutunamayanlar Çevrimiçi dizisinin 2 Haziran Salı günü saat 22.00’de yayınlanacak olan sezon finalinde izleyiciyi neler bekliyor?

Kayıp olan babasının aramaktan kafası karışan İrem, Avrupa’ya gitme hayalleri kurmaya başlar. İrem’in memleketten gitme ihtimali Tarık’ı derin bir endişeye sürükler.

İrem’in kalmasını sağlamak için onun hayatını ve mahalleyi değiştirmek ister. İlham Perisi İlhan ve Şair Lütfü’ye mesafe koyan Tarık ise, ‘hızla’ iş arama çalışmalarına başlar.

Tarık’ın değişmeleri gerektiği yönündeki sözlerine çok içerleyen İlhan ve Lütfü ise bir televizyon kanalına yaz dizisi hazırlamaya başlarlar. Ancak, “dizi işi” hiç beklemedikleri gibi ilerler.

Bununla birlikte, mahalledeki diğer karakterler de değişim rüzgarından nasibini almıştır…

Tutunamayanlar dizisi güncel adıyla “Tutunamayanlar Çevrimiçi” 2 Haziran Salı sezon finaliyle TRT 1’de ekrana gelecek.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı