Yerli Dizi

“TUVALET BİLE TEMİZLEDİM!”

janset

Bir dönem ekranlarda sıkça izlediğimiz oyuncu Janset, set hayatının zorluklarını anlatırken yaşadığı ilginç deneyimleri izleyici ile paylaştı.

Dizi setlerindeki çalışma koşullarına isyan eden güzel oyuncu Janset, ‘Biz ne muameleler gördük de işi bitirmedik. Yeri geldiğinde tuvalet temizledim ‘ dedi.

Ayrılsak da Beraberiz, Yarım Elma gibi dizilerle büyük beğeni toplayan oyuncu Janset, canlı yayında dizi setlerindeki çalışma koşullarına isyan etti.

TV8 ekranlarında yayınlanan Böyle Bir Şey Var Mı? programına konuk olan Oyuncular Sendikası Yönetiminde de olan ünlü oyuncu Janset, dizi setlerinde çalışmanın zorluklarından bahsetti.

Diziye başlamadan önce kendilerine bir sözleşme imzalatıldığını belirten Janset, ‘İmzalamadan önce bize her şeyi sunuyorlar. Anlaşıyorsun, imzayı attıkta sonra durum değişiyor. Biz ne muameleler gördük de işi bitirmedik. Yeri geldiğinde tuvalet temizledim. Baktım ki patronla tuvalet için kavga ediyorum, sana kalmadım ben kendi tuvaletimi kendim temizlerim dedim. İş buralara kadar vardırıldı. Halbuki bunun bir adabı var. Sizin bana vereceğiniz değer projenin değeridir. Beni özellikle sevmek zorunda değilsiniz ki… Ama iş ortamında saygı, sevgi ne gerekiyorsa onu yapmalıyız ‘ şeklinde konuştu.

‘BİNDİĞİMİZ DALI KESİYORUZ ‘

‘Ben ilk diziler başladığında bakıyorum insanlara herkes cillop gibi çünkü dinlenmişler. Bir hafta sonra gözaltları morarmış ‘ ifadelerini kullanan Janset, ‘Şimdi o artistin bir kıymetini bırakmazsan seyirci niye gelsin. Hep birlikte bindiğimiz dalı kesiyoruz ‘ dedi.

 

bursadabugun.com

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR