Magazin

Tuvana Türkay, Selçuk Yöntem fotoğrafını önce paylaştı sonra sildi

Tuvana Türkay, Selçuk Yöntem’e sarıldığı anların fotoğrafını Instagram hesabından paylaşıp, yazdığı doğum günü notuyla kafaları karıştırdı.

Son olarak FOX TV ekranlarında yayımlanan Yasak Elma dizisinde rol alan Tuvana Türkay, sosyal medya hesabı Instagram’dan yaptığı bir paylaşımla herkesi şaşkınlığa uğrattı. Usta oyuncu Selçuk Yöntem’in doğum günü için paylaşım yapan Türkay, fotoğrafını önce paylaştı ardından ise sildi.

Selçuk Yöntem’in 67. yaşı için, 29 yaşındaki Tuvana Türkay’ın paylaştığı fotoğraf ve yazı sosyal medyada ‘Aşkını ilan etti’ şeklinde yorumlandı.

Sarmaş dolaş pozla Selçuk Yöntem'in doğum gününü kutlayan Tuvana Türkay, paylaşımını sildi

Tuvana Türkay, Selçuk Yöntem’i etiketlediği paylaşımında, “Senin hayat sınıfında tekrara düşmeliyim. Tekrar tekrar okumalıyım bütün kalbinden geçenleri. Hiç ilerlemiyor gibi görünen bir yol olmalısın sen, her cümlenle etrafını çiçeklendirdiğin. Hiç bir cümlemizin, hissimizin boşluğa düşmediği, gülüşümüzün eksilmediği güzel günlere, nice yaşlara” notunu yazdı.

Tuvana Türkay, Selçuk Yöntem ile paylaştığı fotoğrafa kısa sürede on binlerce beğeni ve yorum geldi. Ancak Türkay’n doğum günü paylaşımını bir süre sonra Instagram hesabından silmesi dikkatleri çekti.

SELCUKK

Usta oyuncu Selçuk Yöntem ise Instagram’dan yaptığı paylaşımda doğum gününü kutlayan herkese teşekkür etti. Yöntem paylaşımında,”Doğum günlerini çok severim. İnsanın kendini bir şey zannettiği çok güzel gündür. Dostlarla, sevdiklerimle paylaştığım önemli bir gündür. Kutlayan herkese teşekkür ederim” notunu yazdı.

Tuvana Türkay’ın bu hamlesi ise sosyal medyada dilden dile dolandı ve çok konuşuldu. Birçok kişi Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya ilişkisine alışamadığını söyleyerek şaşkınlıklarını dile getirdi.

Bazı sosyal medya kullanıcıları ise fotoğrafı ve yazıyı, abi-kardeş çerçevesinde paylaştığını söyleyerek Tuvana Türkay’ı korudu.
Peki, Tuvana Türkay kimdir?

Tuvana Türkay ilk olarak Ayrılık dizisinde Kevok olarak karşımıza çıktı. Bizans Oyunları filminin Ayçörek’i olarak sevilen genç oyuncu ağırlığı sinema filmlerine verdi.

Tuvana Türkay Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldu. Ekrana ilk kez 2009 yılında bir TV dizisi ile geldi.
İlk sinema projesini ise 2015 yılında deneyimledi.

Bizans Oyunları: Geym of Bizans filminde Ayçörek karakterine hayat veren Türkay bu karakterle çok sevildi.

Genç oyuncu aynı yıl iki sinema filmi daha çekti. En Güzeli, Güvercin Uçuverdi, Olanlar Oldu fimlerinde peş peşe rol aldı.
Ardından Oyunbozan ile dizi dünyasına dönen Turkay ara vermeden sinema projelerine de devam etti. Güzelliği ve değişimi ile büyük beğeni toplayan genç oyuncu sosyal medyada da adından söz ettiren isimlerden.
Son olarak ise FOX TV ekranlarında yayımlanan Yasak Elma adlı dizide rol aldı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu