Magazin

Tuvana Türkay sırtında Alper Potuk’un formasıyla görüntülendi

Futbolcu sevgilisi modasına güzeller güzeli oyuncu Tuvana Türkay da katıldı, Türkay kimle aşk yaşıyor? Ünlü oyuncunun geçtiğimiz gün objektiflere yansıyan fotoğrafı akıllarda soru işareti oluşturdu. Tuvana Türkay sırtında Alep Poltuk’un 7 numaralı forması ile Manchester United maçını izlemeye gelmesiyle kendilerini ifşa mı etmiş oldu?

Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk ile aşk yaşadığı iddia edilen güzel oyuncu sırtında Alper yazan 7 numaralı forma ile Fenerbahçe maçını tribünde izlerken objektiflere yakalandı.

Yine iddialara göre kendisinden 1 yaş küçük olan Alpen Potuk ile Tuvana Türkay sık sık onun Acarkent’teki evinde buluşuyorlar. Türkay ve Potuk ilişkileri hakkında henüz bilgi vermezken dışarıda birlikte görünmekten de çekiniyorlar.

Daha önce de yeşil sahalardan bir sevgilisi olan Türkay, 1,5 yıl birlikte olduğu Galatasaraylı Sercan Yıldırım’dan 2013’te ayrılmıştı.

tuvana-turkay

Tuvana Türkay kimdir? 

İstanbul’da 1990 yılında dünyaya gelen Tuvana Türkay Bulgaristan göçmeni bir ailenin kızı. Radyo Televizyon Sinema bölümünden mezun olmuştur. 2009 yılından bu yana bir çok dizie başrol oyuncu olarak görev alan Türkay Ayrılık dizisinde Kevok karakterini, Yer Gök Aşk dizisinde Bade karakterini, Kara Para Aşk dizisinde Bahar karakterini canlandırmıştır. Ayrıca müzikle de ilgilenen güzel oyuncu 2015 yılında kendi yazıp bestelediği Ara Ne Olursun şarkısıyla da büyük bir beğeni toplamıştır.

TUVANA TÜRKAY FİLMLERİ VE DİZİLERİ

2015 – Güvercin Uçuverdi (Sinema filmi)
2014 – Kara Para Aşk (TV Dizisi)
2013 – Eksik Sayfalar (Sinema Filmi)
2012 – Esir Sultan
2010 – 2012 – Yer Gök Aşk (Bade Palalı) (TV Dizisi)
2010 – Nakş-ı Dil Sultan (Nakş-ı Dil Sultan) (TV Dizisi)
2009 – Ayrılık (2) (Kevok)(TV Dizisi)
2007 – Cumhur Cemaat )(TV Dizisi)

Başa dön tuşu