Magazin

Tuvana Türkay’dan flaş koronavirüs açıklaması

Şu sıralar iş insanı Erdem Özün’le bir ilişkiye yelken açan 30 yaşındaki ünlü oyuncu Tuvana Türkay, 15 gün önce Londra’da yaşayan sevgilisinin yanına gitmişti.İstanbul’a dönen ünlü oyuncunun, koronavirüse yakalandığı ortaya çıkmıştı. Turkay, çıkan haberlerin ardından hastalığı atlattığını yaptırdığı covid-19 testinin sonucunun negatif olduğu bilgisini paylaştı.

PLAZMA TEDAVİSİ İÇİN KAN BAĞIŞINDA BULUNACAĞINI DUYURDU

Yurtdışı tatilinin ardından İstanbul’a dönen Türkay, iş nedeniyle bulunduğu kalabalık ortamdan ayrıldıktan sonra ateş ve öksürük şikayetiyle hastaneye başvurdu.

Koronavirüs test sonucu pozitif çıkan güzel oyuncunun evde tedavisi başladı. Tuvana Türkay, 16 günlük karantinanın ve tedavisinin ardından Covid-19 testinin negatife döndüğünü duyurdu.

Instagram hesabından açıklama yapan Türkay, “Herkese merhaba. Covid atlattım. 16 gündür evdeyim ve yapılan testler sonucu artık negatif olduğum belli. İmmün plazma tedavisi için kan bağışında bulunmak isterim. Kan Grubu A RH (+). İhtiyacı olanlar mesaj atabilirler. Sevgiler” dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu