Magazin

Tuvana Türkay’dan Mustafa Ceceli ile yakınlaştığı haberine jet açıklama

Eşinden ayrıldıktan sonra Selin İmer’le evleneceği haberleriyle magazin gündemini alt üst eden Mustafa Ceceli’nin adı bu kez Tuvana Türkay ile gündemde. Magazin medyasında ikili hakkında geçmişte yakınlaştılar iddiası gözleri yeniden Mustafa Ceceli’ye çevirilmesine neden oldu. Tuvana Turkay, çıkan haberlerin ardından Instagram hesabından Mustafa Ceceli ile yakınlaştılar iddiasına cevap verdi.

TUVANA TÜRKAY MUSTAFA CECELİ HABERİNİ YALANLADI

Açıklamasında haberi yalanlayan Tuvana Türkay, Mustafa Ceceli ile bir müzik projesinde beraber çalıştıklarını Ceceli’ye iki şarkının vokalinde eşlik ettiğini yazdı. “Tanışıklığımız bundan ibarettir” diye yazan Türkay, haberi kesin bir dille yalanladı.

“HABERİ YAPANLARI ALLAHA HAVALE EDİYORUM”

Tuvana Türkay’ın açıklamAsında öne çıkan ifadeler şöyleydi:

“Benim bir ailem ve sevenlerim var. Şu mübarek Ramazan ayında bana böyle iftira atanları Allahaa havale ediyorum. Ne beni, ne ailemi ne de sevenlerimi kimsenin üzmeye hakkı yoktur. Bu tarz asılsız haberler için avukatım ile yasal işleme başvuracağımı da bildirmek isterim”

 

 

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu