Televizyon

TV em’de Gerçekler bu gece başlıyor….Peki ilk bölümde neler var?

Serhan Başbahçıvan’ın moderatörlüğünü yaptığı “Gerçekler” adlı haber program TVem’de bu gece saat 23:15 itibariyle başlıyor.

Gerçekler’in ilk bölümde oldukça ses getirecek konular öne çıkıyor. Programda “Yüz binlerce emeklinin maaşından habersizce kim, nasıl para kesiyor? Bu paralar nereye gidiyor” sorularına cevap aranacak. Sosyal güvenlik uzmanı Ali Tezel, konu ile ilgili canlı yayında önemli açıklamalarda bulunacak.

Ayrıca Gerçekler’de İstanbul sokaklarındaki fuhuş konusuna da el atılıyor. Her gece otobüs duraklarında hayat kadınları ile sürücüler arasındaki skandal pazarlık görüntüleri programa damgasını vuracak.

Çocuğu olmayanlar kiralık anne tutuyor. Kimler, nasıl kiralık anne kiralıyor? Ülkemizde yasak olan kiralık anne yöntemine psikologlar ne diyor?

Makyaj malzemelerindeki kanser riski taşıyan ürünler neler? Güzelleşeceğim derken kansere yakalanma riski yine Gerçekler’in önemli dosyaları arasında.

Tüm bu sorular bu gece saat 23:15ten itibaren TVem’de Gerçekler’de cevabını buluyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu