M.Bey/Özel

TV KANALLARINDAKİ SON DAKİKA TRANSFER DEDİKODULARI- Medyabey/Özel

Yeni sezonun startının verildiği şu günlerde bazı isimler ve TV kanalları için artık taşların yerine oturduğu konuşuluyor. Özellikle bu hafta, adı henüz konmayan transferler için son periyot niteliğinde.

MEDYABEY’e gelen son kulis haberler ise şöyle:

SEDA SAYAN STAR’LA ANLAŞTI İDDİASI

Daha önce özellikle Fox TV ile görüşen ekranların başarılı ismi Seda Sayan, kanal yetkilileriyle son anda anlaşma zemini bulamamıştı. Rotasını başka kanallara çeviren Sayan’ın Star TV ile anlaştığı haber veriliyor.

ZAHİDE YETİŞ’İN DURUMU

Kanal D’de Doktorum programı ile iyi bir çıkış yakalayan Yetiş’in Star TV ile görüşmelerinde son anda yaşanan pürüz dolayısıyla transferi gerçekleşmemişti. Ardından ATV ile görüşen başarılı sunucunun bu görüşmelerden sonuç aldığı ve kanalla imza aşamasına geldiği konuşuluyor.

SABA TÜMER SHOW TV’DE OLACAK MI?

Daha önce adı Show TV ile anılan ve kanalla anlaştığına kesin gözüyle bakılan Saba Tümer’in durumunun halen netlik kazanmadığı söyleniyor. Hatta şu gün itibarıyla ağırlık kazanan görüş, Saba Tümer’in bu sezon Show TV’de program yapmayacağı yönünde.

Önümüzdeki birkaç gün içinde ise TV kanallarının yaptığı hamlelerin ne olduğu daha bir netlik kazanacak.

Medyabey/ Özel

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu