Medya

TV100, 10 yıldır Türkiye Gazetesi’nde yazarlık yapan ismi kadrosuna kattı

Kadrosunu yeni isimlerle güçlendirmeye devam eden tv100, deneyimli bir yazar ve TV yorumcusunu daha kadrosuna kattı.

Medyaradar’ın haberine göre tv100 yönetimi, yaklaşık 10 yıldır Türkiye Gazetesi’nde yazarlık yapan Fuat Uğur’u transfer etti. Uğur, yazı ve yorumlarıyla artık tv100’de olacak.

Fuat Uğur’un tv100 ekranlarında yorumcu, tv100.com.tr’de ise yazar olarak görev alacağı öğrenildi.

BUGÜNDEN İTİBAREN…

Polemik yaratan yazılarıyla tanınan Fuat Uğur’un, 1 Aralık tarihinden itibaren tv100’ün internet sitesinde yazmaya ve TV programlarıma katılacağı belirtildi.

Öte yandan, ‘Tarafsız haberin tek adresi’ sloganıyla yayın hayatına devam eden tv100’ün yeni yılda da transferlere devam edeceği öğrenildi.

FUAT UĞUR KİMDİR?

1988 yılında Hürriyet gazetesinde çalışma yaşamı uzman muhabiri olarak göreve başladı. Gazeteciliğe Güneş (1990), İnterstar televizyonu haber merkezi ve Kanal 6 televizyonu haber merkezinde devam etti. ATV’de Aktör Süleyman Turan’ın sunuculuğunu yaptığı Kayıp Aranıyor ile aktör Aykut Oray’ın sunuculuğunu yaptığı Katil Kim adlı programlarda yapımcı ve editörlük görevini yürüttü.

Ardından Nokta Dergisi haber müdürlüğü, Yeni Yüzyıl haber müdürlüğü, İntermedya dergi grubu genel koordinatörlüğü, Cem Radyo genel müdürlüğü, Show Tv Haber Merkezi Ankara temsilciliği ve haber müdürlüğü ve ATV haber genel yayın yönetmenliği yaptı. ATV Avrupa’da Avrupa’da Gündem programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptı. A Haber’de İnce Siyaset programının moderatörlüğünü üstlendi. TGRT Haber’de Cem Küçük’le birlikte yorumculuk da yaptı.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu