Medya

TV100 iki usta gazeteciyi bünyesine kattı

Medyanın tanınmış gazetecileri Barış Yarkadaş ve Gürkan Hacır’ın yeni adresleri belli oldu. İki isim de bundan böyle artık tv100.com’da yazacak. Yarkadaş ve Hacır Korkusuz gazetesinden ayrıldı. Yarkadaş tv100’deki Sağlı Sollu programında yeni gelişmeyi kamuoyuna duyurdu.

Gazeteci ve televizyoncu Erdoğan Aktaş’ın hazırlayıp sunduğu, tv100’ün sevilen programlarından Sağlı Sollu’da Barış Yarkadaş, Gürkan Hacır’la birlikte artık Korkusuz gazetesinde değil tv100.com’da yazacaklarını duyurdu.

Yarkadaş, “Korkusuz Gazetesi’nde uzun bir süredir yazıyorduk. Tv100’ün yeni yayın döneminde http://tv100.com güçlendirilecek ve biz de Gürkan Hacır ile birlikte burada yazılarımıza devam edeceğiz. O yüzden gazete ile de dostane bir şekilde ayrıldık.” dedi.

Yarkadaş açıklamalarına şöyle devam etti:

Başta Necat Gülseven’e peşinden Yayın Yönetmenimiz Alican Değer’e, Program Müdürümüz Bülent Yılmaz’a, eski Haber Müdürümüz Bülent Çöltekin’e, yeni Haber Müdürümüz Mustafa Aşçıoğlu’na da teşekkür ederim burada özgürce bir çalışma ortamı sağlıyorlar.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu